MAŁY Kryształ Górski (do wody, terapii, harmonizacji), waga: 6-48g Powiększ do pełnego rozmiaru

MAŁY Kryształ Górski (do wody, terapii, harmonizacji), waga: 6-48g

Kryształ górski ma bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła. Doskonały do wielu prozdrowotnych zastosowań, w tym również do strukturyzowania wody.
Kryształy ręcznie selekcjonowany, wysokiej jakości i czystości. 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga - na dole strony.

Więcej szczegółów

Małe i średnie naturalne kryształki górskie, doskonałe do wielorakich zastosowań (opisanych poniżej). Kryształy są ręcznie selekcjonowany, wysokiej jakości i czystości, w większości z wyraźnym czubkiem i równymi ściankami. 

Kryształki podzielone na rozmiary w/g wagi (od 6g do 48g). Rozmiary i waga podane na dole strony.

Regularna, geometryczna struktura kryształów (trygonalna) – ma naturalne właściwości pobierania, magazynowania i wysyłania informacji do otaczającej przestrzeni lub ściśle określonego miejsca – stąd m.in. wykorzystanie kwarcu w technologiach medycznych, systemach komputerowych, optyce, do wytwarzania ultradźwięków czy określonych częstotliwości fal radiowych.

Kryształ górski ma bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu - wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła. Dlatego też nadaje się doskonale do wielu prozdrowotnych zastosowań:

- uzdatniania/strukturyzowania wody, którą używamy na co dzień: energetyzuje ją, porządkuje jej wewnętrzną strukturę i poprawia jakość, a nawet smak. Jest to doskonały sposób na poprawianie jakości wody z sieci wodociągowej (niezwykłą właściwością wody jest to, że może ona zmieniać swoją strukturę objętościowo – molekularną pod działaniem znajdujących się obok, lub wewnątrz niej przedmiotów, posiadających rozmaite charakterystyki energetyczne oraz określone wibracje).
Warto zaprogramować kryształ np. na „oczyszczanie wody oraz jej energetyzowanie”. Następnie - należy położyć go wewnątrz szklanego dzbanka i zalać wodą (może być woda z kranu lub jakakolwiek niemineralizowana woda). Po upływie około dwóch godzin - woda zmienia swoją jakość i nadaje się do bezpośredniego spożycia lub do wykonywania herbatek ziołowych oraz przyrządzania posiłków.

- terapii uzdrawiających i oczyszczających: wspomaga leczenie wielu chorób, m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy i zawroty głowy. Ma właściwości oczyszczające naczynia krwionośne, żyły i naczynia wieńcowe serca. Poprawia krążenie, ma kojące działanie na gruczoły i steruje produkcją czerwonych i białych krwinek/ciałek krwi. Chroni i czyści aurę, likwiduje blokady w ciele i dodaje dużo energii. Stymuluje siły witalne, które pozwalają człowiekowi na szybki powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego

- harmonizacji otoczenia: jest to kamień-neutralizator, zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wchłania w siebie wszelkie zanieczyszczenia energetyczne, dzięki czemu oczyszcza przestrzeń. Można zaprogramować kryształ na określone działanie, np harmonizowanie przestrzeni domowej.Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny.
Dostępne okazy są dobrane pod względem ich wewnętrznej klarowności, są też wstępnie oczyszczone.
Cena w/g wagi. Rozmiary uśrednione! 

MINI      - waga 6-14g, dł. 2,5-5cm, grub. 1,5cm -    4,90 zł - dobry do butelek na wodę, kieszeni, portfela 
MAŁY     - waga 15-21g, dł. 3,8 cm, grub. 1,8 cm -   7,90 zł
ŚREDNI - waga 22-30g, dł. 3,8 cm, grub. 2,2 cm - 10,90 zł
DUŻY     - waga 31-39g, dł. 4,5 cm, grub. 2,5 cm - 13,90 zł
MAXI     - waga 40-48g, dł. 4-5 cm, grub. 2,8 cm - 16,90 zł

Produkty powiązane