ŚREDNI Kryształ Górski (naturalny), waga: 50-200g Powiększ do pełnego rozmiaru

ŚREDNI Kryształ Górski (naturalny), waga: 50-200g

Naturalny (nieoszlifowany) pojedynczy kryształ górski średniego rozmiaru (od 50g do 200g) ręcznie selekcjonowany, wysokiej jakości i czystości, w większości z wyraźnym czubkiem i równymi ściankami
Jest to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga - na dole strony.

Więcej szczegółów

Naturalny (nieoszlifowany) pojedynczy kryształ górski średniego rozmiaru - ręcznie selekcjonowany, wysokiej jakości i czystości, w większości z wyraźnym czubkiem i równymi ściankami.
Kryształy podzielone na rozmiary w/g wagi (od 50g do 200g). Rozmiary i waga podane na dole strony.

Jest to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Wzmacnia moc innych minerałów i ziół.
Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.

Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go (jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp).

Pojedynczy kryształy służy doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania. Można go np. używać do zmiękczania, strukturyzowania i polepszania jakości wody - trzymając kryształ zanurzony w pojemniku z wodą. Sprzyja medytacji i poprawia jakość energii w pomieszczeniu. Kryształy należy regularnie oczyszczać i ładować energią - umyć zimną wodą i pozostawić w słonecznym miejscu do ponownego naładowania energią.

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------

Kryształy na zdjęciu są tylko wzorem - każdy minerał ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny.
Cena w/g wagi. Rozmiary uśrednione (dł. 4,5-8 cm, szer. 2,5-3,7 cm)

Nr 1 kryształ naturalny ŚREDNI (waga 50-66g)     - 23,50 zł
Nr 2 kryształ naturalny ŚREDNI 
(waga 68-85g)     - 30,50 zł
Nr 3 kryształ naturalny ŚREDNI 
(waga 88-105g)   - 37,80 zł
Nr 4 kryształ naturalny ŚREDNI 
(waga 108-125g) - 40,00 zł
Nr 5 kryształ naturalny ŚREDNI
 (waga 130-145g) - 52,00 zł
Nr 6 kryształ naturalny ŚREDNI
 (waga 149-166g) - 59,80 zł
Nr 7 kryształ naturalny ŚREDNI
 (waga 170-185g) - 66,50 zł  
Nr 8 kryształ naturalny ŚREDNI 
(waga 190-200g) - 72,00 zł  

Produkty powiązane