LASEROWE Kryształy Górskie (zestaw 20g) Powiększ do pełnego rozmiaru

LASEROWE Kryształy Górskie (zestaw 20g)

Kryształy górskie LASEROWE (zestaw 20g).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

9,90 zł

Kryształy Laserowe, to smukłe, długie kryształy górskie. Nazywane są laserowymi, ze względu na formę, dzięki której koncentrują i przekazują energię w ukierunkowany sposób, jak laser.
Najcenniejsze są kryształy szersze przy nasadzie i zwężające się w kierunku szpica. Ale również te proste, jednorodne, posiadają właściwości skupiania wiązki energii w większym stopniu, niż standardowe, bardziej obłe kryształy.

Kryształ laserowy skupia, koncentruje i przyspiesza energię w wiązkę laserową. Może one być stosowany dla ukierunkowanego leczenia, rozpuszcza również blokady energetyczne. Może być też wykorzystany w celu utworzenia pola ochronnego wokół człowieka, a także do przekazania energii z określoną intencją (uzdrowienia, wzmocnienia, oczyszczenia itp).

Kryształy sprzedawane są w zestawach (na wagę). Większość z kryształków w zestawie ma ładne zakończenia, ale niektóre mogą mieć częściowo uszkodzone boki lub czubki, co tylko częściowo osłabia ich działanie (lub prawie wcale). To, czy struktura minerału jest bardziej krystaliczna, czy matowa, nie ma żadnego wpływu na jakość kryształu (bardzo często kryształy mniej estetyczne posiadają większą moc).

Zestawy służą do tego, aby tworzyć wspaniałe siatki krystaliczne do uzdrawia i pracy energetycznej (z kilku kryształów). Siatki mogą być używane do ładowania żywności, wody, ubrań, zabawek, zdjęć osób uzdrawianych itp. Kryształki można oczywiście również używać pojedynczo.

Kryształy laserowe z Lemurii i Atlantydy
Istnieje koncepcja, że nasi przodkowie z Lemurii i Atlantydy pozostawili po sobie kryształy ze świetlistym zapisem o równości i bezwarunkowej miłości, jako przekaz od starożytnych zaawansowanych cywilizacji. Zostały pozostawione, aby pomóc nam zrozumieć jak tworzyć Jedność i Harmonię, żyć w pokoju, bez walki.
Kryształy te mają charakterystyczny smukły, podłużny kształt, zwężający się ku czubkowi i trochę inną liczbę ścianek (inny profil kryształu, jakby lekko spłaszczony). Po uderzeniu drugim kryształem wydają wyższy dźwięk, niż kryształy zwykłe.
Może się okazać, że w wybranych zestawach znajdują się pojedyncze egzemplarze takich kryształków :)

Zastosowanie Laserowych kryształów:
1. aby usunąć negatywną energię/chorobę z określonego narządu/obszaru ciała, przytrzymaj podstawę kryształu nad danym obszarem i wizualizuj negatywną energię, która zostaje wyssana i przeniesiono do kryształu, gdzie zamienia się w światło, przechodzi do czubka i wychodzi na zewnątrz. Oczyść potem kryształ pod zimną wodą.

2. przekaż pozytywną energię do obszaru, który chcesz zasilić, trzymając kryształ Laserowy czubkiem do tego obszaru i przesuwając nim w koło, zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. Wizualizuj białe światło płynące z czubka kryształu.

3. przyczep gumkami małe kryształki do palców dłoni i używaj ich do lekkiej stymulacji punktów akupresury. Wizualizuj białe światło przechodzące przez kryształy.

4. ułóż kryształki w rozetę, czubkami do środka, aby naładować przedmiot znajdujący się w centrum (szklankę z wodą, pokarm, zdjęcie itp).
Możesz wzmocnić to działanie używając dodatkowo jako podstawki: Podstawki KWIAT ŻYCIA, bądź Kwiatu Życia na lustrze. Dodasz wówczas moc Świętej Geometrii.

5. do wyrobu magicznej, ochronnej, energetycznej biżuterii i ozdób, a także do produkcji orgonitów.

-----------------------------------------------------------------------------

Zestaw: 20g kryształów górskich, w rodzaju: Laserowe (różne wielkości i waga kryształków)

Rozmiary kryształów (uśrednione): dł. 0,5-4 cm; średnica 0,2-1,5 cm
Cena zestawów zależy od ich wagi; jakość mieszana (mix - dzięki temu cena jest tak niska).

Produkty powiązane