Karneol i Agat, bryłki - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Karneol i Agat, bryłki - podsypka (na wagę)

Rozdrobniony karneol i agat - różnej wielkości bryłki pokruszonego minerałuu, które doskonale nadają się jako tzw podsypka (wypełnienie, jedna z warstw) do urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

45,00 zł

Rozdrobniony karneol i agat - różnej wielkości bryłki pokruszonego minerałuu, które doskonale nadają się jako tzw podsypka (wypełnienie, jedna z warstw) do urządzeń orgonitowych.
Przykłady zastosowania: jako jedna z warstw w chembusterze, zmieszana z żywicą i metalem.
Inne zastosowanie - jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów.

Podsypka tak może być stosowana również do uzdatniania wody (wysypać na dnie szklanego naczynia, lub użyć jako filtr).


Karneol
 wspaniale otwiera czakry. Pomaga zrozumieć własne cykle biologiczne i naturalne rytmy naszego ciała. Zapobiega wszelakim infekcjom i zakażeniom, wzmacniająco oddziałując na układ odpornościowy. Sprzyja koncentracji, „zakotwicza” energię, wzmacnia witalność, zwiększa twórczy potencjał. Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. Co jest jedną z cenniejszych cech tego kamienia: łączy ciało z duszą, wprowadza w ten sposób równowagę pomiędzy tym co duchowe, a tym co materialne. Jest on szczególnie polecany osobom, które poszukują partnera – pomaga odnaleźć prawdziwą miłość.
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - wzmacnia kreatywność, witalizuje, jest minerałem ochronnym. Sprawdza się dobrze w ogronitach witalizujących, ochronnych oraz wspierających miłość. Agat
jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów.
Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu. Zapewnia spotkania i kontakty z przyjaznymi osobami w życiu codziennym. Już w starożytnym Egipcie przypisywano agatom moc nadprzyrodzoną. Traktowano je jako amulety chroniące właściciela przed troskami, wierzono, że przynoszą bogactwo i sławę.
Agat wspomaga narządy rozrodcze i leczy ich dolegliwości. Jest zalecany dla kobiet w ciąży, ponieważ wpływa na proces powstawania nowych komórek i zapewnia bezpieczeństwo.
Leczy dolegliwości żołądkowe, choroby oczu i alkoholizm. Ułatwia poród, pomaga przy ukąszeniach insektów, wzmaga pewność siebie i witalność. Jest minerałem ochronnym i harmonizującym.
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - ma właściwości ugruntowujące, harmonizujące, daje poczucie bezpieczeństwa, chroni. Sprawdza się w orgonitach na uspokojenie, wewnętrzną równowagę i ochronnych.


Bryłki nie są szlifowane, posiadają różnorodną strukturę naturalnego minerału (mogą zawierać  naturalne rysy, szczeliny i ostre krawędzie).
WAŻNE! Agat nie barwiony - całkiem naturalny.

Rozmiary przybliżone: od 2 cm do około 7 cm.
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane