Kamienie, które leczą (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kamienie, które leczą (książka)

"Kamienie, które leczą" Philip Permutt

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

37,00 zł

Terapia kryształami ma długą tradycję w medycynie naturalnej, a niniejsza książka jest wyjątkowym kompendium wiedzy na temat leczniczej mocy kryształów. To zbiór opisów 250 kryształów ułożonych kolorystycznie, co ułatwia błyskawiczne odnalezienie właściwego kamienia i zapoznanie się z jego właściwościami leczniczymi.

Kamienie są naturalną energią naszej planety, posiadają właściwości lecznicze, o czym nie każdy z nas wie.
Według autora książki mają one niezwykłą moc, która pomaga w neutralizowaniu problemów emocjonalnych, wszelkiego rodzaju bólów głowy, alergii i wielu innych dolegliwości.
Piękne fotografie i ciekawe informacje o każdym z nich zainteresują miłośników bogactw ziemi, jak i wszystkich, którzy chcą odkryć niezwykłe właściwości kamieni. Wiedza o tym wszystkim może na zawsze zmienić Twoje życie!

Dzięki swym specyficznym właściwościom kryształy pomagają łagodzić problemy emocjonalne, takie jak niepokój, huśtawka nastrojów czy nieśmiałość, oraz dolegliwości fizyczne, jak choćby migreny i alergie. Ponadto kryształy działają jak naturalne agregaty energetyczne i wspomagają procesy oczyszczania organizmu. Sięgnij po tę książkę i poczuj uzdrawiającą moc kryształów.

Ilość stron: 144

Produkty powiązane