Ludzka raso, powstań z kolan. Część II. Przebudzenie lwa (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Ludzka raso, powstań z kolan. Część II. Przebudzenie lwa (książka)

"Ludzka raso, powstań z kolan. Część II. Przebudzenie lwa" David Icke

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

41,65 zł

Obniżka!

-15%

49,00 zł

David Icke – najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji – prezentuje II tom największej teorii spiskowej wszech czasów! Wzbogacony kolorową galerią ezoterycznych obrazów samego Neila Hague’a, odsłania istotę szokujących poglądów i nietuzinkowych teorii autora.

Tom II Przebudzenie lwa zawiera jeszcze większą dawkę prowokujących i szokujących doniesień o zatrważających rozmiarach manipulacji finansowych, politycznych i medialnych oraz odkrywa bezlitosne oblicze terrorystów, satanistów i osób będących na usługach elit rządzących. Spisany językiem bezpośrednim i nieskrępowanym politycznie, odziera z maski idealizmu świat, w którym żyjemy.

Niniejsza książka przedstawia szeroki wachlarz zagadnień:

  • Wykaz osób odpowiedzialnych za największe zbrodnie i globalne spiski.
  • Wstrząsające wyznania pewnego satanisty!
  • Nowe naukowe informacje o naturze rzeczywistości, w której żyjemy.
  • Mechanizmy działania ludzkiego mózgu i sposoby jego kontrolowania przez złowrogą, obcą gadoidalną rasę – Reptilian, którzy – m.in. poprzez oszustwa klimatyczne czy kreację pustego pieniądza w systemie bankowym – stworzyli machinę globalnej konspiracji.
  • Manifest do ludzkości o uwolnienie spod wpływów złowrogiej konspiracji  i zbiór metod na odzyskanie pełnego potencjału twórczych możliwości.


David Icke wzywa do przebudzenia, wzięcia odpowiedzialności za swój los i przeciwstawienia się niewoli – zarówno fizycznej, jak i psychicznej.


Liczba stron: 472 

Produkty powiązane