WWW: Czy się przebudzimy? M. Messing (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

WWW: Czy się przebudzimy? M. Messing (książka)

"WWW: Czy się przebudzimy?" Marcel Messing

Więcej szczegółów

Ostatnie badania dotyczące faktycznego przebiegu zdarzeń 11 września 2001 roku potwierdziły przypuszczenia wielu ludzi, że na świecie dzieje się więcej, niż to, o czym informują nas politycy i media. Coraz częściej jesteśmy konfrontowani z wiadomościami, które nie tylko zasłaniają prawdę, lecz również sieją strach przed "wojną z terroryzmem". Dla naszego "bezpieczeństwa" tworzy się inteligentne technologie umożliwiające kontrolowanie całego naszego prywatnego życia.
"Big brother is watching you" - i to zarówno za pomocą kamer, telefonu, Internetu, kart kredytowych i kart klienta, jak również poprzez bankowość internetową.

Czy implantacja mikrochipa w ludzkim ciele ostatecznie umożliwi totalną kontrolę i manipulację świadomością? W miejsce nowego nieba i nowej ziemi związanej z energetyczną ewolucją naszej planety około 2012 roku, przeciwne jej siły zamierzają wprowadzić nowy światowy porządek, w którym ludzie mają zostać niewolnikami. Myślenie katastroficzne? Teorie spiskowe? Fantastyka naukowa? Szokujące fakty ukazują ukryte za kulisami światowych wydarzeń mechanizmy, którym możemy się przeciwstawić, odwołując się do poznania, wiedzy i miłości.

Ujawniająca szereg tajemnic i dobrze udokumentowana książka, w której przedstawiono również pozytywne i praktyczne wskazówki na ten czas przemian. 


Marcel Messing studiował antropologię, filozofię i religioznawstwo porównawcze. Od lat łączy głęboką ezoteryczną wiedzę z nauką, sztuką i poezją, prezentując swoje przemyślenia w książkach, artykułach i wierszach.


Liczba stron: 268

Produkty powiązane