Granat - naturalny kryształek POLEROWANY Powiększ do pełnego rozmiaru

Granat - naturalny kryształek POLEROWANY

Oryginalny, polerowany kryształ granatu. Może być stosowany jako talizman ochronny - zabezpiecza właściciela przed złem i klęską. 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Oryginalny, polerowany kryształ granatu

Granat - jego kolor daje siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Może być stosowany jako talizman ochronny - zabezpiecza właściciela przed złem i klęską.
Granat to kamień czystości i prawdy oraz miłości i współczucia. Reprezentuje pierwotny ogień, stworzenie świata z chaosu, oczyszczania i miłości. To kamień mocnych, intensywnych uczuć. Wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej.
Wspomaga rozwój wyobraźni i wizualizacji. Jest uważany za kamień szczęścia, miłości, sukcesu, pomocny w sprawach biznesowych. Leczy z melancholii i depresji, wzmacnia instynkt przetrwania i potęguje odwagę i nadzieję, szczególnie w sytuacjach krytycznych.

Chroni przed chorobami serca, skóry, walczy ze stanami zapalnymi. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. Można uzywać go do usuwania toksyn, oczyszcza krew i ważne organy i pomaga w przyswajaniu witamin i minerałów. Regeneruje organizm, stymulując przemianę materii. Pomaga naprawić DNA. Wspomaga czakrę podstawy. 
 


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione (średnica ok. 2,1-3,6 cm) 

Nr 1 granat, kryształek poler (waga: 30-38g) - 39,00 zł
Nr 2 granat, kryształek poler
 (waga: 39-44g) - 45,50 zł
Nr 3 granat, kryształek poler 
(waga: 45-50g) - 51,70 zł
Nr 4 granat, kryształek poler
(waga: 51-56g) - 61,00 zł
Nr 5 granat, kryształek poler (waga: 57-62g) - 64,00 zł
Nr 6 granat, kryształek poler 
(waga: 74-79g) - 81,50 zł

Produkty powiązane