Czaroit (szlifowana, drobna bryłka) UNIKAT, kamień szamański Powiększ do pełnego rozmiaru

Czaroit (szlifowana, drobna bryłka) UNIKAT, kamień szamański

Szlifowana bryłka naturalnego Czaroitu. Czaroit występuje tylko jednym miejscu na świecie - wzdłuż rzeki Chara w Rosji. Okaz rzadki, kolekcjonerski (nie jest to
barwiony agat, jaspis, ani minerał syntetyczny!)
.
Minerał intensywnego rozwoju duchowego.
SPORO ODCIENI FIOLETOWYCH, ŁADNE OKAZY, SORT WYŻSZEj KLASY.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.   

Więcej szczegółów

Szlifowana bryłka naturalnego Czaroitu.
SPORO ODCIENI FIOLETOWYCH, ŁADNE OKAZY, SORT WYŻSZEJ KLASY.

Czaroit występuje tylko jednym miejscu na świecie - wzdłuż rzeki Chara w Rosji (wyłącznie na obszare ok 10 km2!). Jedynym znanym złożem tego minerału jest Sirenewyj Kamien w Masywie Murinskim (środkowa część Masywu Ałdanskiego na Zabajkalu). Miejsce to jest położone w trudnodostępnym terenie, w związku z czym pozyskanie czaroitu było niezmiernie trudne. Z powodu wyczerpania jedynego złoża dobrej jakości, oryginalny surowiec pojawia się coraz rzadziej na rynku.
Okaz rzadki, kolekcjonerski (nie jest to barwiony agat, jaspis, ani minerał syntetyczny!)

Czaroitkamień akceptacji, zrozumienia i transformacji - jest wykorzystywany do pokonania lęków. Zapewnia uzdrowienie na wszystkich poziomach: od fizycznego, emocjonalnego do duchowego.
Jest minerałem służby i altruizmu, przypominając nam o Jedności nas wszystkich. Otwiera serce tak, że miłość może być mocno i wyraźnie odczuwalna. Pomaga w połączeniu czakry serca z czakrą korony, co tworzy atmosferę miłości bezwarunkowej. Jest to potężny kamień, który pomaga zakotwiczyć Boskie światło w ciele, poprzez aktywację wyższych czakr eterycznych, w tym czakry "gwiazdy duszy". Jest to również potężny naturalny kryształ, który leczy szyszynkę i aktywuje czakrę trzeciego oka.
Jest szczególnie ważny dla uzdrowicieli, ponieważ inspiruje do świadczenia usług na rzecz innych oraz podążania za Duchem i Świadomością.
Jest to również potężny kamień ochronny, zabezpieczający przed atakiem psychicznym. Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać się pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.

To jest nie tylko kamień wyższych  czakr - bardzo silnie działa również w granicach dolnych czakr. W obrębie splotu słonecznego: ma silne działanie regeneracyjne w obszarze wątroby, trzustki, śledziony, nerek i przewodu pokarmowego. Może pomóc leczyć uszkodzenia wątroby z powodu nadużywania alkoholu. Jest też użyteczny dla przezwyciężenia obsesyjnych zachowań.
W obszarze czakry podstawy: oczyszcza energię, wspiera przepływ energii w dół przez czakrę podstawy do czakry "gwiazdy ziemi". Dzięki temu może przekazywać naszą duchową energię i Miłość, wspierającą Matkę Gaję.
W obrębie czakry serca: pobudza przepływ energii prany do samego serca i utrzymuje zdrowe ciśnienie krwi, może też wspomóc gojenie zranień i traum czakry serca.

To kamień najwyższych mocy magicznych, często stosowany w praktyce astrologicznej, pomaga odczytywać przyszłość. Ukochany kamień jasnowidzów. 
Kamień o bardzo silnej energii - dodaje energii, gdy organizm jest wyczerpany, reguluje ciśnienie krwi. 

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt i kolor, jest niepowtarzalna. 
Czaroit posiada ogromną paletę kolorów - jest to minerał wielowarstwowy i jego wybarwienie jest niezwykle bogate (od intensywnego fioletu, przez wrzosy, ciemne fiolety, aż po przebarwienia w kolorze czarnym, a nawet przejrzystym-beżowym).


Cena w/g wagi. Rozmiary przybliżone (uśrednione): 1,5-2,2x1,5-1,8x0,8-1,2 cm 
SPORO ODCIENI FIOLETOWYCH, ŁADNE OKAZY, SORT WYŻSZEJ KLASY.

Nr. 6 czaroit, drobna bryłka szlif. (waga: 13,8-15,5g)   - 68,80    

Produkty powiązane