Krwawnik (heliotrop) - szlifowana bryłka Powiększ do pełnego rozmiaru

Krwawnik (heliotrop) - szlifowana bryłka

CZAKRA PODSTAWY, SERCA, KRZYŻOWA. Szlifowane bryłki naturalnego krwawnika.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 13

3,90 zł

Szlifowane bryłki krwawnika. Ważne! Jest to całkowicie naturalny minerał, wysokiej jakości (ciemnozielona struktura plazmatyczna). na rynku minerałów dostępne są niestety fałszywe kamienie o tej nazwie.

Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być noszone przy sobie (w kieszeni, portfelu), stosowane w medytacji, układane na ciele itp.
 

Krwawnik - jest to odmiana ciemnozielonego chalcedonu, nakrapianego tlenkiem żelaza w postaci czerowynych plamek. Nazywany również bloodstone, czasem heliotrop.
Minerał ten posida silne wibracje, które odpychają negatywną energię z pola aury i tworzą pozytywną energię, przywracając organizm do równowagi. Wyrównuje i harmonizuje przepływ energii, oczyszcza i rewitalizuje. Stymuluje sny i pogłębia intuicję. Heliotrop pomaga odzyskać osbistą Moc i podnosi poczucie własnej wartości. Jest talizmanem przynoszącycm szczęście, bogactwo, szacunek i ochronę.
Działa na czakrę podstawy (przynosząc silne "duchowe" uziemienie), a także serca i krzyżową.

Na poziomie ciała - pomaga uzdrowić pęcherz moczowy, nerki, jelita i wątrobę. Doskonale czyszcza krew, potrafi zneutralizować i wyeliminować toksyny z krwi. Jest pomocy w dolegliwościach oczu i przy wysypkach skórnych. Hamuje krwotoki. Łagodzi objawy menstruacji i menopauzy.
Wzmacnia szpik kostny, serce i wątrobę. Pomaga również w takich chorobach jak białaczka (stabilizując i wzmacniając krew). Rewitalizuje, pomaga przy bezsenności.
Doskonale wstymuluje układ odpornościowy (pomaga leczyć przeziębienia, grypę, stany zapalne).
 

Rozmiary uśrednione: 2,2-2,6 cm x 1,5 cm x 1,4 cm; waga ok.: 7-19g

Produkty powiązane