Krzemień pasiasty (szlifowana bryłka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Krzemień pasiasty (szlifowana bryłka)

Szlifowane kawałki naturalnego minerału - krzemienia pasiastego. Ze względu na zaokrąglone kształty, szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być noszone przy sobie (w kieszeni, portfelu), stosowane w medytacji, układane na ciele, a także stosowane do biżuterii (płaskie kawałki).

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.
   

 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

8,90 zł

Szlifowane, płaskie kawałki naturalnego minerału - krzemienia pasiastego. Ze względu na zaokrąglone kształty, szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być noszone przy sobie (w kieszeni, portfelu), stosowane w medytacji, układane na ciele, a także stosowane do biżuterii (płaskie kawałki).
   

Krzemień pasiasty to kamień, który dodaje energii, wzmacnia witalność. Jest cennym minerałem ochronnym. Ma on właściwości uzdrawiające, ochronne, energetyczne i wzmacniające jasnowidzenie. Starożytni wykorzystywali krzemień jako amulet ochronny przed gniewem bogów, bożków i złych energii.
Krzemienie stanowią silną ochronę w czasie rytuałów ochronnych, leczniczych, oczyszczających, a zwłaszcza egzorcyzmów. Krzemień pasiasty ochrania przed tzw. złym okiem, zawiścią, mściwością, złymi życzeniami, zazdrością i wszelkimi negatywnymi energiami oraz demonicznymi wpływami.
Warto nosić go przy sobie, jeśli chce się, aby coś "zaiskrzyło" między partnerami. Zabezpiecza przed wypadkami, urazami ciała. Zapewnia sukcesy w sferze materialnej i awanse w pracy.

Wpływa odmładzająco na skórę i niszczy bakterie. Usuwa zmęczenie i skutki przepracowania, wycisza, ale nie pozbawia energii, usuwa z organizmu toksyny, nastraja optymistycznie. Może być stosowany pomocniczo w schorzeniach nerek oraz w zaburzeniach hormonalnych (szczególnie w czasie menopauzy i andropauzy).

Krzemień pasiasty Jest bardzo rzadkim kamieniem - występuje tylko w jednym miejscu na świecie, w Górach Świętokrzyskich w okolicach Sandomierza.

 

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).

Cena zależy wagi. Rozmiary przybliżone! 

Nr 2 - krzemień pasiasty, bryłka szlif. (3-5,5x2-3x1,2 cm; waga: 18-24g)   - 8,90 zł

Produkty powiązane