Larimar (szlifowana bryłka) - UNIKAT Powiększ do pełnego rozmiaru

Larimar (szlifowana bryłka) - UNIKAT

CZAKRA GARDŁA, SERCA, TRZECIEGO OKA, KORONY. Delikatnie szlifowane kawałki rzadkiego, cennego minerału - larimaru. Ze względu na formę (szlif) i rozmiar - doskonały jako amulet do portfela (ochrona, dobrobyt, siła), lub jako biżuteria szamańska. 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.   Więcej szczegółów

Delikatnie szlifowane kawałki rzadkiego, cennego minerału - larimaru. Ze względu na formę (szlif) i rozmiar - doskonały jako amulet do portfela (ochrona, dobrobyt, siła), lub jako jako biżuteria szamańska. 

KAMIEŃ AUTENTYCZNY! Nie podrabiany, nie barwiony, pochodzenie oryginalne.

Larimar - znany również jako Kamień Atlantydy lub Kamień Delfinów, jest stosunkowo niedawno odkryty wśród kamieni.  Znajduje się w jednym miejscu na świecie - na wyspie Hispaniola na Morzu Karaibskim.
Ponieważ znalazł się na Morzu Karaibskim, to odbija energię wody, która potrafi poskromić emocje, dając poczucie spokoju i ciszy. 

Stymuluje czakrę serca, gardła, trzeciego oka i korony, pogłębiając wewnętrzną mądrość i jej zewnętrzną manifestację.  Reprezentuje spokój i jasność, promieniując uzdrowieniem i energią miłości. Wspiera stan dobrego samopoczucia i świadomość własnego potencjału. Łagodzi ciało emocjonalne, niweluje stres.
Larimar może być dzięki temu pomocny na fobie, ataki paniki, zaburzenia równowagi związane ze stresem, nadmierny gniew, strach. JEST TEŻ POMOCNY W PRZYPADKU CHOROBY AFEKTYWNEJ DWUBIEGUNOWEJ.

Ze względu na jego zdolność do łączenia z przestrzenią wyższych wymiarów, Larimar jest nazwany jako duchowy kamień, który otwiera na komunikajcę z Duchowym wymiarem oraz łączy z Naturą.
Kamień ten pomaga rozkruszyć zbudowany wokół serca mur ochronny (powstały w wyniku traum emocjonalnych) i umożliwia uwolnienie i oczyszczenie głębokich ran emocjonalnych. Pomaga powrócić do bardziej naturalnego stanu zabawy i radosnej energii dziecięcej.
Larimar jest bardzo korzystny dla czakry gardła, zapewniając moc jasnej komunikacji, siłę emocjonalną i stabilność, które umożliwiają  mówić do innych z serca. Sprzyja terapeutom, piosenkarzom, nauczycielom, wykładowcom. 

Na poziomie ciała - jest pomocny w uspokojeniu i odprężeniu, przyczyniając się do obniżenia ciśnienia krwi. 
Dla niektórych, którzy doświadczają skutków ubocznych aktywacji Kundalini, Larimar może pomóc uspokoić energię. Usuwa również blokady energetyczne w klatce piersiowej, szyi, głowie i okolicach gardła.  
Łagodzi infekcje płuc, gardła i stany zapalne w obszarze głowy.  Pomaga uzdrawiać bolesne miejsca całego ciała.


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione.

Nr 2 larimar, bryłka szlif. (1-2,2x1-1,7x0,5-0,9 cm, waga: 2-3g)          - 13,50 zł
Nr 3 larimar, bryłka szlif.
(1,3-2,5x1,3-1,7x0,4-0,8cm, waga: 3,5-4,5g- 19,80 zł 
Nr 4 larimar, bryłka
szlif.
(2-2,5x1,5-2x0,5-1 cm, waga: 5-6g)             - 26,50 zł
Nr 5 larimar, bryłka
szlif.
(2,5-3,5x1,5-2x0,5-1,2 cm, waga: 6,5-7,5g)  - 33,00 zł
Nr 6 larimar, bryłka szlif. 
(3-3,5x1,5-2x0,5 cm, waga: 8-9g)                -  39,60 zł 
Nr 7 larimar, bryłka szlif. 
(3-3,5x1,5-2,5x0,5-1,5cm, waga: 9,5-10,5g) - 46,20 zł 

Produkty powiązane