Topaz (szlifowana, drobna bryłka) - ROZMIAR IDEALNY DO BIŻUTERII Powiększ do pełnego rozmiaru

Topaz (szlifowana, drobna bryłka) - ROZMIAR IDEALNY DO BIŻUTERII

Naturalna, drobna bryłka czystego Topazu. Minerał intensywnego rozwoju duchowego.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.   

Więcej szczegółów

Drobna bryłka naturalnego Topazu. Minerał intensywnego rozwoju duchowego.
Nie jest to minerał syntetyczny!

Topaz bezbarwny/jasny - współpracuje z czakrą korony i każdą z czakr eterycznych, wspierając głęboki rozwój duchowy. Posiada wysokie wiibracje i właściwości oczyszczające pole energetyczne. Wspiera medytację, a także energię kreacji/manifestacji. Zwiększa kreatywność. Pomaga znaleźć cel w życiu, połączyć się ze swoim Wyższym Ja.

Topaz złoty
harmonizuje ciało, umysł i emocje. Szlachetny topaz w żółtym i żółtawym zabarwieniu, jest kamieniem z wibracjami podobnymi do słonecznych promieni - wnosi światło, zadowolenie i jasne myśli w nasze życie.
Jest Kamieniem Szczęścia - przynosi dobrobyt i obfitość, ułatwia manifestację marzeń, zamierzeń. 
Sprzyja wizualizacji, kreatywności i hojności, która będzie przyciągać dobrobyt w życiu.
Topaz wzmacnia koncentrację i siłę woli. Działa jak akumulator - ładuje energią, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Pomoga przyciągnąć nauczycieli i mentorów, dokładnie w momencie, gdy są oni potrzebni.
Pozwala przezwyciężać własne ograniczenia, rozpoznać swoje umiejętności i iść do przodu z wielkodusznością i otwartym sercem.
Korzystny dla wątroby, pęcherzyka żółciowego i gruczołów wydzielania wewnętrznego. Jest również pomocny w zaburzeniach trawienia, zwłaszcza z powodu stresu. Dobrze wpływa na ogólny stan zdrowia i na wzrok. 

Topaz niebieski - jest uspakajający, emanuje łagodnością. Pobudza twórczość oraz zmysł estetyczny. Pomaga przy wysławianiu się i jasnym formułowaniu myśli. Wibracja topazu błękitnego pomaga w koncentracji umysłu i wykonywaniu zadań wymagających głębokiego przemyślenia. Jak każdy kamień w odcieniu niebieskim jest doskonały do medytacji i łączenia się z Wyższym Ja, dla życia zgodnego z własnymi aspiracjami i odkrywania gdzie robi się błędy w sposobie myślenia.

Topaz niebieski zwiększa zdolności intuicyjne i parapsychiczne, jest polecany dla osób które prowadzą terapię, coaching, wróżą lub pomagają innym znaleźć dostęp do wewnętrznej intuicji.
Warto stosować go dla wzmocnienia serca, płuc i gardła. Harmonizuje czakrę gardła.

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).
Cena w/g wagi. Rzomiary przybliżone (uśrednione): 1,5-1,8cm, szer. 0,9-1,5cm 

Nr. 2 topaz, drobna bryłka szlif. (waga: 3,1-4g)      - 9,00 zł     
Nr. 3 topaz, drobna bryłka szlif.
(waga: 4,2-5g)    - 11,00   

Produkty powiązane