Kwarc dymny (szlifowana bryłka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kwarc dymny (szlifowana bryłka)

CZAKRA PODSTAWYŚredniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - kwarcu dymnego. 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.   

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 37

4,00 zł

Średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - kwarcu dymnego.
Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być noszone przy sobie (w kieszeni, portfelu), stosowane w medytacji, układane na ciele itp.

Kwarc dymny - oddziałuje na czakrę podstawy - ułatwia kontakt z korzeniami i świadomością konkretną. Uaktywnia pierwotne siły ciała, pozwalając na zrozumienie jego mechanizmów, na akceptowanie siebie takim, jakim się jest. Oczyszcza z negatywnej energii; pomaga oczyścić organizm z toksyn.
Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom.
Jest to kamień doskonały do medytacji. Oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi, przynosi spokój i harmonię.

Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, jelita, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach.;

Chroni przed negatywnym promieniowaniem - jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska.Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).
Cena zależy wagi. Rozmiary przybliżone!

Nr. 1 kwarc dymny, szlif. bryłka, 1szt (2-3,2/1,3-2,2/0,3-1,2 cm; waga 4-9g)      - 4,00 zł
Nr. 2 kwarc dymny, szlif. bryłka, 1szt (2,6-3,8/1,8-2,4/0,7-1,3cm; waga 10-15g) - 6,80 zł
Nr. 3 kwarc dymny, szlif. bryłka, 1szt (2,7-3/2-2,4/1,2-1,7 cm; waga 16-20g)      - 8,80 zł

Produkty powiązane