MIX KAMIENI - DROBNE (naturalne minerały szlifowane)

Mix NATURALNYCH drobnych i średnich kryształów i minerałów (szlifowanych). Doskonały zestaw dla dzieci (zabawa i rozwój), edukacyjny, integracyjny (na spotkania, warsztaty). Można stosować go do uzdatniania i poprawiania struktury wody, ozdabiać rośliny, stosować do uzdrawiania, czy tworzenia biżuterii.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 14

23,00 zł

Mix NATURALNYCH drobnych i średnich kryształów i minerałów (szlifowanych).

Doskonały zestaw dla dzieci (zabawa i rozwój), edukacyjny, integracyjny (na spotkania, warsztaty). Można stosować go do uzdatniania i poprawiania struktury wody, ozdabiać rośliny itp.
Sprawdzi się również w samouzdrawianiu i osobistej pracy z minerałami - ze względu na szlifowaną powierzchnie, minerały można układać / przyklejać na ciele, w celu regulacji czakr bądź uzdrawiania. Minerały można również wykorzystywać do medytacji, harmonizacji energii w domu, ogrodzie, czy do tworzenia biżuterii.

Każdy zestaw jest różnorodną mieszanką.

Minerały wchodzące w skład zestawów STANDARD 100g i 200g to m.in:
- kryształ górski
- ametyst
- chalcedon niebieski 
- kwarc różowy
- cytryn
- mokait
- jaspis czerwony
- agat mszysty
- tygrysie oko
- jaspis obrazkowy
- bawole oko
- naturalny howlit biały
- unakit
- agaty

MINERAŁY Z ZESTAWU SPECJALNEGO 150g - WYŻSZEJ KLASY:
- AGAT BOTSWANA
- KWARC RÓŻOWY
- AWENTURYN
- TYGRYSIE OKO
- KRYSZTAŁ GÓRSKI
- AMETYST
- TURMALIN CZARNY
- KARNEOL

Właściwości wybranych minerałów:
Kryształ górski - czakra korony (można stosować również na wszystkie pozostałe czakry)
Wspomaga leczenie wielu chorób poprzez swoje właściwości oczyszczające. Doskonały do zabiegów oczyszczających ciało z negatywnej energii, emocji i chorób oraz do energetyzacji i wzmacniania.
Ametyst
- czakra trzeciego oka (można stosować również na czakrę korony)
Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. Odpędza depresje, łagodzi bóle głowy, migreny, bezsenność. Jest kamieniem mądrości. Ma działanie harmonizujące i uspokajające.
Chalcedon niebieski - czakra gardła  - pomaga wyrazić uczucia i myśli. Inspiruje tych wszystkich, którym potrzebny jest dar wymowy, czy sztuka przekonywania. Ułatwia podejmowanie decyzji. Uspokaja gniew, łagodzi agresję i irytację. Ma właściwości oczyszczające aurę, pobudza także zdolności telepatyczne. Przyczynia się do zwiększenia sił witalnych, wytrzymałości i wytrwałości. Sprzyja stabilności psychicznej i emocjonalnej.  Jest kamieniem o wybitnych właściwościach ochronnych - odpędza złe moce, a przyciąga dobre.
Kwarc różowy - czakra serca - aspekt duchowy
W
zmacnia wrażliwość na piękno, pogłębia otwarcie na innych, umiejętność przebaczania, zdolność zwalczania negatywnych emocji, lęków i depresji. Emanuje wibracją miłości, rezonuje z czakrą serca, uaktywniając ją i uzdrawiając.
Jaspis czerwony/obrazkowy - czakra podstawy (można stosować też na czakrę krzyżową). 
Ogólnie przeciwdziała wszelkim chorobom, podnosi odporność. Równoważy pracę wszystkich gruczołów, wyrównuje biopole. Reguluje cykl miesiączkowy i wzmacnia narządy kobiece. Na poziomie emocjonalnym i duchowym - sprzyja kreatywności, medytacji, zapamiętywaniu snów. Wzmacnia siłę woli i sprzyja realistycznemu myśleniu. Posiada właściwości ochronne, łączy z energią Ziemi. 
Tygrysie oko - czakra splotu słonecznego
S
tabilizuje, zapewnia trwałość, uziemienie, zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wspomagając samodyscyplinę pomaga realizować marzenia. Zapewnia niezależność finansową i przynosi obfitość. Wzmacnia osobistą moc i siłę woli, prawość. Integruje ducha z materią, ma również właściwości ochronne.
Cytryn - czakra splotu słonecznego i krzyżowa 
Wzmacnia optymizm, dobre samopoczucie, radość, odwagę, pozytywne nastawienie, rekonwalescencję. Wzmacnia aurę oraz harmonizuje ciało i duszę. Jest kamieniem sukcesu, bogactwa, obfitości, pomaga przyciągnąć dobrobyt.
Pomocny przy problemach z trzustką, gruczołami dokrewnymi, żołądkiem, trawieniem, cukrzycą, zmęczeniem. Poprawia trawienie, oczyszcza krew i cały organizm. Dobrze działa na nerki, jelita i serce. 
Agat - harmonizuje energię, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów. Minerał ten jest również jednym z mocniejszych kamieni ochronnych.

Agat wspomaga narządy rozrodcze i leczy ich dolegliwości. Leczy dolegliwości żołądkowe, choroby oczu i alkoholizm. Ułatwia poród, wzmaga pewność siebie i witalność. Wzmacnia dziąsła, zęby i kości.
Mokait (jaspis australijski) uważany jest za kamień leczniczy i regenerujący siły. Minerał ten ma właściwości ochronne. Poprawia samoocenę i sprzyja medytacji. W sferze fizycznej mokait jest dobry na zatoki, ból gardła i przeziębienia. Kamień ten neutralizuje również szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Wzmacnia ciało fizyczne i aurę, poprawia również krążenie krwi. Wspomaga odchudzanie, poprawia stan żołądka i tarczycy.
Unakit. Jego charakterystyczną cechą jest łączenie Ducha z Ziemią - wspiera więc duchowy rozwój utrzymując nas tu i teraz, doskonale uziemiając. Aktywuje trzecie oko, sprzyjając wizjom. Silnie pracuje z czakrą serca, a także z czakrą grasicy (zwaną wyższą czakrą serca) - czakra ta związana jest z miłością i współczuciem, a także miłością własną. Służy też równoważeniu ciała emocjonalnego. Jego energia Ziemi przynosi stopniowy wzrost siły i nowego impulsu energii, a jednocześnie pomaga zrozumieć i znosić bolesne doświadczenia. Z biegiem czasu usuwa szkodliwe toksyny i energię z organizmu, oczyszczając na głębokim poziomie komórkowym.
Bawole oko to brunatno-czerwona odmiana tygrysiego oka. Jest kamieniem stymulującym, zwiększa motywację, aktywność, wzmacnia libido. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa, pobudza pracowitość, zaradność i wytrzymałość. Bawole oko pomaga zwiększyć jasnowidzenie. Bawole oko chroni szczególnie przed tzw. "złym okiem". Jest to kamień pomocny w leczeniu chorób oczu i dróg oddechowych. Odświeża krew i przywraca naturalne rytmy kobiecego ciała.

Po każdym użyciu minerałów w terapii, należy je umyć pod zimną wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Waga opakowania:
STANDARD: 100g; 200g
SPECJALNY-WYŻSZA KLASA: 150g

Produkty powiązane