MIX KAMIENI - DROBNE (naturalne minerały szlifowane)

Mix NATURALNYCH drobnych i średnich kryształów i minerałów (szlifowanych). Doskonały zestaw dla dzieci (zabawa i rozwój), edukacyjny, integracyjny (na spotkania, warsztaty). Można stosować go do uzdatniania i poprawiania struktury wody, ozdabiać rośliny, stosować do uzdrawiania, czy tworzenia biżuterii.

Więcej szczegółów

Mix NATURALNYCH drobnych i średnich kryształów i minerałów (szlifowanych).

Doskonały zestaw dla dzieci (zabawa i rozwój), edukacyjny, integracyjny (na spotkania, warsztaty). Można stosować go do uzdatniania i poprawiania struktury wody, ozdabiać rośliny itp.
Sprawdzi się również w samouzdrawianiu i osobistej pracy z minerałami - ze względu na szlifowaną powierzchnie, minerały można układać / przyklejać na ciele, w celu regulacji czakr bądź uzdrawiania. Minerały można również wykorzystywać do medytacji, harmonizacji energii w domu, ogrodzie, czy do tworzenia biżuterii.

Każdy zestaw jest różnorodną mieszanką.


MINERAŁY Z ZESTAWU SPECJALNEGO 150g - WYŻSZEJ KLASY:
- AGAT BOTSWANA
- KWARC RÓŻOWY
- AWENTURYN
- TYGRYSIE OKO
- KRYSZTAŁ GÓRSKI
- AMETYST
- TURMALIN CZARNY
- KARNEOL

Właściwości wybranych minerałów:
Kryształ górski - czakra korony (można stosować również na wszystkie pozostałe czakry)
Wspomaga leczenie wielu chorób poprzez swoje właściwości oczyszczające. Doskonały do zabiegów oczyszczających ciało z negatywnej energii, emocji i chorób oraz do energetyzacji i wzmacniania.
Ametyst
- czakra trzeciego oka (można stosować również na czakrę korony)
Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. Odpędza depresje, łagodzi bóle głowy, migreny, bezsenność. Jest kamieniem mądrości. Ma działanie harmonizujące i uspokajające.
Kwarc różowy - czakra serca - aspekt duchowy
W
zmacnia wrażliwość na piękno, pogłębia otwarcie na innych, umiejętność przebaczania, zdolność zwalczania negatywnych emocji, lęków i depresji. Emanuje wibracją miłości, rezonuje z czakrą serca, uaktywniając ją i uzdrawiając.
Tygrysie oko - czakra splotu słonecznego
S
tabilizuje, zapewnia trwałość, uziemienie, zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wspomagając samodyscyplinę pomaga realizować marzenia. Zapewnia niezależność finansową i przynosi obfitość. Wzmacnia osobistą moc i siłę woli, prawość. Integruje ducha z materią, ma również właściwości ochronne.
Agat - harmonizuje energię, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów. Minerał ten jest również jednym z mocniejszych kamieni ochronnych.

Agat wspomaga narządy rozrodcze i leczy ich dolegliwości. Leczy dolegliwości żołądkowe, choroby oczu i alkoholizm. Ułatwia poród, wzmaga pewność siebie i witalność. Wzmacnia dziąsła, zęby i kości.

Po każdym użyciu minerałów w terapii, należy je umyć pod zimną wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Waga opakowania:
SPECJALNY-WYŻSZA KLASA: 150g

Produkty powiązane