Turmalin czarny (szlifowana bryłka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Turmalin czarny (szlifowana bryłka)

CZAKRA PODSTAWY.
Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - czarnego turmalinu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.  

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

5,50 zł

Szlifowane bryłki naturalnego minerału - tu
rmalinu czarnego. 

Ze względu na zaokrąglone kształty, szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być noszone przy sobie (w kieszeni, portfelu), stosowane w medytacji, układane na ciele itp.
 

Turmalin czarny - to potężny kamień chroniący przed negatywną energią. Chroni także przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny do oczyszczania i neutralizacji własnych negatywnych myśli i konfliktów wewnętrznych, zamieniając je w pozytywną energię.
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. 

Turmalin czarny jest kamieniem szamańskim, zapewniając ochronę w czasie pracy rytualnej. Aby najskuteczniej wykorzystać go w czasie ochrony rytuałów i oczyszczania przestrzeni, należy utworzyć pierścień z ośmiu naturalnych kawałków turmalinu, ułożonych w okręgu otaczającym miejsce rytuału, modlitwy, ceremonii, medytacji itp.

Na poziomie fizycznym: minerał ten wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. Pomaga wzmocnić system odpornościowy i jest pomocny w alergiach.

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 

Cena zależy od wagi. Rozmiary przybliżone!

Nr 1 turmalin czarny, szlif. bryłka (2,5-3,5/1,5-2/0,7-1,5 cm; waga: 8-12g)     -  5,50 zł
Nr 2 turmalin czarny, szlif. bryłka
 
(2,2-3,5/1,7-2,3/1,1-1,8 cm; waga: 13-17g)  - 7,80 zł
Nr 3 turmalin czarny, szlif. bryłka 
(2,5-3,6/1,8-2,2/1,2-1,7cm; waga: 18-22g) - 10,00 zł 

Produkty powiązane