Labradoryt (szlifowana płaska bryłka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Labradoryt (szlifowana płaska bryłka)

Labradoryt to niezwykły kamień, posiadający piękne odcienie, kolory, połysk i blask, jakiego brakuje innym minerałom. Kolorystyka jego jest bardzo urozmaicona – od brązu, po błękity, od szarości po zadymione czernie.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Szlifowana, obła, raczej płaska bryłka pięknego, tęczowego labradorytu. Jej kształt jest doskonały do trzymania w dłoni (np w trakcie medytacji), masażu itp.

Labradoryt to niezwykły kamień, posiadający piękne odcienie, kolory, połysk i blask, jakiego brakuje innym minerałom. Kolorystyka jego jest bardzo urozmaicona – od brązu, po błękity, od szarości po zadymione czernie.

Kamień ma moc uwalniania od nałogów, oczyszczania aury i uwalniania pozytywnej energii, pomocnej w koncentracji.
Labradoryt zwany jest również kamieniem, który przynosi szczęście. Nosząc przy sobie ten minerał pomagamy w oczyszczaniu umysłu, zwiększeniu koncentracji, życiu w harmonii z innymi, zwiększeniu entuzjazmu i intuicji.

WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: bardzo korzystnie wpływa na jasność umysłu, intelekt, inspirację oraz intuicję. Wspomaga aktywność półkul mózgowych. Pomaga w stanach niepokoju , niepewności i stresu. Kamień ten przynosi ulgę w chorobach oczu i mózgu. Poprawia kondycję tkanki kostnej, przynosi ulgę w chorobach kręgosłupa i bólach stawów. Osoby cierpiące na reumatyzm i artretyzm mogą czerpać korzyści z uzdrawiających mocy Labradorytu. Równoważy gospodarkę hormonalną organizmu, jak również jest pomocny przy przeziębieniach, niskim ciśnieniu krwi i reumatyzmie. Pomaga oczyścić ciało z toksyn i spowolnić proces starzenia się.

W medytacji z labradorytem możesz uzyskać ważne informacje i dowiedzieć się jak twoja przeszłość może wspierać teraźniejszość. Labradoryt ułatwia kontakt z innymi wymiarami i jest pomocny w chanellingu. Otwiera i rozwija czakrę trzeciego oka.
Żeby osiągnąć pozytywne wyniki należy zaprzyjaźnić się z tym kamieniem. Jak wszystkie inne ciemne kamienie, tak i labradoryt odbije niepożądane energie, które docierają do naszej aury. Bardzo wskazany dla osób sfrustrowanych, nieśmiałych i mało zdecydowanych.

Przykładowe zastosowanie: dzięki swojemu owalnemu kształtowi - doskonale nadaje się do trzymania w dłoni (np w czasie medytacji), można też układać go pod poduszką (praca z nadświadomością i uaktywnianiem czakramu trzeciego oka) lub nosić w kieszeni.

Minerał szlifowany - pochodzi z Madagaskaru. Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Cena zależy wagi. Rozmiary przybliżone!


Nr. 1 labradoryt, szlifowana, płaska bryłka 
(3,2-4,5/3/1 cm; waga: 23-29g )  - 32,00 zł 
Nr. 2 labradoryt, szlifowana, płaska bryłka
(3,5-4,5/3/1,1cm; waga: 30-35g) - 38,50 zł 

Nr. 3 labradoryt, szlifowana, płaska bryłka (4-4,5/3/1,2 cm; waga: 36-41g)   - 45,20 zł 
Nr. 4 labradoryt, szlifowana, płaska bryłka (4,5-5/3,5/1,2cm; waga: 42-47g) - 52,00 zł 

Produkty powiązane