Kula kryształowa (pryzmat) do FENG SHUI - NATURALNY KRYSZTAŁ GÓRSKI! Powiększ do pełnego rozmiaru

Kula kryształowa (pryzmat) do FENG SHUI - NATURALNY KRYSZTAŁ GÓRSKI!

Wykonana z kryształu górskiego kula o szlifie fasetowym. Jest jednym z najpopularniejszych remediów wykorzystywanych w Feng Shui. Ma wiele zastosowań: od rozpraszania negatywnej energii, po lekkie pobudzanie.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

35,00 zł

Wykonana z naturalnego kryształu górskiego kula o szlifie fasetowym. Jest jednym z najpopularniejszych remediów wykorzystywanych w Feng Shui. Ma wiele zastosowań: od rozpraszania negatywnej energii, po lekkie pobudzanie. 

Dzięki odpowiedniemu oszlifowaniu, pryzmaty uzyskują powierzchnię odbijającą, jakby były zrobione z wielu małych luster, dlatego szczególnie nadają się do wywierania wpływu na strumień energii. 

Kryształowe pryzmaty mają jeszcze jedno dodatkowe działanie: światło słoneczne przechodzące przez pryzmat jest rozkładane na kolory tęczy, które potem są widoczne jako „ożywione" punkty świetlne. Stąd pochodzi określenie „kryształy tęczowe".  

Wprowadza nastrój domowego ciepła, ma szczególnie ważną role w tworzeniu rodzinnej harmonii  i szczęścia. Kula kryształowa umieszczona w oknie wschodnim, lub południowym wprowadza do mieszkania blask słońca, poprzez liczne precyzyjne szlify o różnych kątach. Blask słońca rozbłyskuje się po mieszkaniu i rozprowadza pozytywną energię we wszystkich kierunkach.
 

Sposób zastosowania: do zawieszenia w oknie (dołączony metolowy łańcuszek w kolorze srebrnym)
 

Ważne! Kula jest wykonana z naturalnego kryształu górskiego (nie jest to szkło kryształowe!), dlatego może posiadać różne wrosty i inkluzje, ponieważ minerały w naturalnym stanie prawie nigdy nie są klarownie czyste.
Dodatkowo - jest to produkt ręcznie wykonany, prosimy nie oczekiwać na precyzyjny szlif maszynowy. 

Wymiary: średnica ok. 1,7-2,5 cm

Produkty powiązane