Kryształ górski (szlifowana bryłka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kryształ górski (szlifowana bryłka)

CZAKRA KORONY; WSZYSTKIE CZAKRY. Szlifowane bryłki naturalnego kryształu górskiego.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 10

2,50 zł

Niewielkie, szlifowane bryłki naturalnego kryształu górskiego. Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być noszone przy sobie (w kieszeni, portfelu), stosowane w medytacji, układane na ciele itp.
 

Kryształ górski to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.

Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go (jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp).

Pojedyncze kryształy służą doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania. Sprzyjają medytacji i poprawiają jakość energii w pomieszczeniu. 
Można je również używać do zmiękczania i polepszania jakości wody - trzymając kryształ zanurzony w dużym pojemniku z wodą.

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).
Cena zależy wagi. Rozmiary przybliżone2,5-3,5x2-2,6x0,6-1,5 cm


Nr. 1 kryształ górski, bryłka szlif. 
(waga: ok. 6-8,5g)   - 2,50 zł 
Nr. 2 
kryształ górski, bryłka szlif. 
(waga: ok. 9-12,5g) - 3,50 zł 
Nr. 3 kryształ górski, bryłka szlif.
(waga: ok. 13-18g)  - 5,50
Nr. 4 kryształ górski, bryłka szlif. 
(waga: ok. 19-24g)  - 6,80 

Produkty powiązane