Kwarc z RUTYLEM (szlifowana bryłka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kwarc z RUTYLEM (szlifowana bryłka)

CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO i PODSTAWY. Średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - kwarcu inkluzjami RUTYLU. Ze względu na formę (szlif) i rozmiar - doskonały jako amulet do portfela (ochrona, dobrobyt, siła). 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.   Więcej szczegółów


Średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - kwarcu inkluzjami RUTYLU. Ze względu na formę (szlif) i rozmiar - doskonały jako amulet do portfela (ochrona, dobrobyt, siła).

Rutyl jest niezastąpiony przy występujących kłopotach z trawieniem, gdyż wpływa korzystnie na regenerację tkanek i ułatwia wzrost komórek.
Wskazane jest, aby przykładać ten kamień na miejsca po oparzeniach i innych uszkodzeniach skóry.
Z uwagi na właściwości pobudzania regeneracji komórek zalecany jest do noszenia przez wszystkich, a szczególnie tych, którzy narażeni są na zwiększone obciążenie pierwiastkami promieniotwórczymi. Zalecane jest aby kłaść go na chore miejsce lub nosić przy sobie często go dotykając. Leczy on choroby płuc, zaziębienia oraz bardzo skutecznie wzmacnia tarczycę.
Pobudza funkcjonowanie mózgu, zwalcza depresje, poprawia komunikację i zwiększa jasnowidzenie.

Wspaniale doenergetyzowuje. Przyciąga pewność siebie i bogactwo. Polecany jest szczególnie do wyrównywania męskiej i żeńskiej energii w ciele człowieka, czym doprowadza nas do przeżywania wewnętrznej harmonii. Rutyl uspakaja nasz umysł i prowadzi nas tam, gdzie łączą się przeciwieństwa. Rozpuszcza blokady podświadomości powstałe w okresie wczesnej młodości i dzieciństwie. Wskazane jest wkładać go pod poduszkę, gdyż wpływa na jakość naszych snów. To również świetny odpromiennik i minerał ochronny. Dobrze wpływa na aurę, pogłębia widzenie na odległość.
Rutyl ma również właściwości ochronne przed promieniowaniem radioaktywnym.


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).
Cena zależy wagi. Rozmiary przybliżone!

Nr 2 kwarc z rutylem, szlifowana bryłka (2-3,2/1,7-2,2/0,7-1cm; waga 7-10g)   - 6,00 zł

Produkty powiązane