KRĄG Z MEDYCYNĄ RAPEE "W ŚCIEŻCE TRADYCJI" Powiększ do pełnego rozmiaru

KRĄG Z MEDYCYNĄ RAPEE "W ŚCIEŻCE TRADYCJI"

Krąg z Medycyną Rapeé "W ŚCIEŻCE TRADYCJI" oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli.
Poprzez okazanie świętemu lekarstwu szacunku i uwagi, na jaką zasługuje, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.​

Więcej szczegółów

Krąg z Medycyną Rapeé "W ŚCIEŻCE TRADYCJI" oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli.
Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja jest dodatkowo wzmacniana przez energię Boskiego połączenia, które dzielisz z osobą podającą Ci Rapeé.

Poprzez okazanie świętemu lekarstwu szacunku i uwagi, na jaką zasługuje, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.​

Ścieżki Starych Tradycji niosą potężne narzędzia do oczyszczenia się z negatywnej energii, a także intensywnego POSZERZANIA ŚWIADOMOŚCI i PRZEBUDZENIA.​​

Praca z Medycyną Rapeé obejmuje dwa wydechy, z których każdy wstrzykuje mieszankę na bazie tytoniu w głąb obu jam nosowych. Każdy oddech jest symboliczny - pierwszy oddech przez lewe nozdrze symbolizuje śmierć, a drugi oddech przez prawe nozdrze reprezentuje odrodzenie.
W przypadku osoby otrzymującej Rapeé, po każdym z tych oddechów następuje natychmiastowe, ostre uderzenie w zatoki i głowę, które oczyszcza jamę nosową, zatoki, organizm i ostatecznie pozostawia osobę spokojniejszą, uziemioną i zarazem ożywioną.​

Rapeé jest potężnym sposobem na oczyszczenie się z negatywnej energii, a także intensywnego POSZERZANIA ŚWIADOMOŚCI i PRZEBUDZENIA.​
Pomaga też w złagodzeniu bólu i stymuluje detoksykację organizmu. Badania pokazują, że zawartość nikotyny w Rapeé powoduje jego działanie stymulujące i skupiające oraz zwiększa kluczowe hormony w organizmie, takie jak adrenalina i dopamina.
Co istotne - Rapeé odwapnia szyszynkę i symuluje ją do produkcji DMT.​

Rapeé może Ci pomóc w następujący sposób:
- pomaga skupić się i wyostrzyć umysł,

- oczyszcza osobę lub przestrzeń z rozpraszających, złych energii w ramach przygotowań do ustalenia intencji,
- odtruwa ciało i umysł oraz oczyszcza pole energetyczne; dlatego też Rapé jest często używane w różnych rytuałach i ceremoniach,
- oczyszcza zatoki ze śluzu i bakterii, pomagając w ten sposób zwalczać przeziębienia i dolegliwości układu oddechowego,
- przynosi spokój, ugruntowanie, harmonizuje emocje (co trwa znacznie dłużej niż początkowe doznanie - nawet do kilku dni),
- Rapeé może być stosowane w połączeniu z innymi metodami leczenia uzależnień i chorób psychicznych,
- Medycyna Rapeé może być pomocna w nawiązaniu połączenia z Duszą, Bogiem, Wyższym Ja, Wewnętrznym Dzieckiem itp obszarami Twojego wnętrza i wszechświata, do których na co dzień nie masz tak łatwego dostępu.​

Co to jest Rapeé?
Jest ono wytwarzane z kilku roślin amazońskich, rdzeniem większości mieszanek jest gatunek tytoniu Nicotiana Rustica. Ten amazoński tytoń, znany również jako Mapacho, jest szeroko stosowany w rytuałach plemiennych i jest znacznie silniejszy niż N. Tabacum, rodzaj tytoniu występujący w papierosach.
Oprócz tytoniu, Rapeé zawiera też popioły drzewne i roślin aromatycznych oraz leczniczych; ale wielu szamanów trzyma w tajemnicy dokładne składniki swoich mieszanek Rapeé. 

Wyjątkowość Rapeé polega na tym, że zarówno uziemia, jak i stymuluje. To przeciwstawne połączenie właściwości uziemiających i podnoszących na duchu sprawia, że ​​jest to tak silna Medycyna. Usuwa zbędne energie i jest potężną pomocą w ustalaniu osobistych intencji i wglądów, tak jak rdzenne plemiona obu Ameryk używają go od ponad trzech tysięcy lat.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

Energetyczną pracę wykonuje: Indi Paletko

Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

"Medycyna Tytoniu wzywała mnie już od lat. Pracowałam z nią osobiście od 2011 roku, przechodząc przez różne etapy i doświadczając uzdrawiających, potężnych procesów. Od początku Medycyna ta traktowała mnie wyjątkowo mocno, pogłębiając wszelkie doświadczenia i techniki, ucząc mnie i nawigując procesami.

Kiedy moja praca bazowa z tą Medycyna dobiegła końca - przyszedł moment, w którym mogę wejść na wyższy poziom mojej osobistej praktyki duchowej, służąc, poprzez Medycynę Tytoniu, Dobru Wszystkich Istot Czujących"
Indi

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ 

Informacje techniczne:
Przed spotkaniem nie spożywaj ciężkich i smażonych pokarmów, a przez cały ten dzień unikaj mięsa, tytoniu, alkoholu, lekarstw chemicznych, mocnych ziół, kawy, napojów energetycznych, cukru i zaśluzowujących pokarmów (nabiału, chleba, zimnych napojów). Nie jedz później niż 2-3 godziny przed spotkaniem.
Warto zachować zdrowe żywienie również kolejnego dnia.

Medycyna Rapeé jest aplikowana bezpośrednio do nosa (podobnie jak tabaka) i dzięki temu działa dosyć intensywnie. Może więc wywołać krótkotrwałe zawroty głowy, uniesienie, doznania duchowe, silny ruch energii, a chwilę później - stan medytacyjny (czasami bardzo głęboki).
Jeśli Twój organizm jest aktualnie zanieczyszczony (toksynami, brakiem regularnych kuracji oczyszczających, śluzem i wilgocią, mentalnymi blokadami, negatywną energią itp) - będziesz przy pierwszych doświadczeniach z Rapeé oczyszczać ciało i umysł. Mogą się więc pojawić: silne pocenie, lekki ból głowy, intensywna akcja serca, mdłości, silne oczyszczanie zatok i ciała ze śluzu. Kiedy te objawy ustaną, Twój umysł będzie spokojny, a ciało oczyszczone i pełne świeżej energii (często odczuwalne jest to kolejnego dnia, a nawet przez kilka dni).

Rapeé to Medycyna Roślinna - jest uzdrawiająca i  oczyszczająca. Daj temu przyzwolenie i uszanuj jej pracę dla Ciebie - a korzyści będą naprawdę cenne :)​

Istotne. Krąg z medycyną Rapeé jest mocnym doświadczeniem, zarówno dla ciała, jak i dla niektórych umysłów.
Niezbędnym jest, aby na to spotkanie przybyć przygotowanym energetycznie: spokojnym, zharmonizowanym, oczyszczonym z negatywnej energii i ciężkich myśli/emocji. Przed Kręgiem nie angażuj się w chaotyczne sytuacje, kłótnie, unikaj spotkań grupowych, daj sobie czas na przygotowanie i wyciszenie.
Dzięki temu zadbasz o przestrzeń do pracy energetyczno-duchowej dla siebie i innych osób.

Dziękujemy :)

************************************


Najbliższe terminy:
https://www.maloka.pl/krag-z-medycyna-rapee

Miejsce: 
Niepołomice, Staniątki 58 - "MALOKA Staniątki"
www.maloka.pl
oraz GRODZISKO Kopaliny (Miejsce Mocy) 

Donacja: 
Grodzisko Kopaliny: 250 zł
MALOKA Staniątki: 300 zł

Będzie miłym gestem jeśli przyniesiecie pokarm z Darze dla wszystkich (w trakcie Kręgu nie spożywamy nic poza owocami):
- do Maloki Staniątki - świeże owoce
- do Grodziska - owoce dopasowane do pory roku (zimą i jesienią - jabłka do pieczenia na ogniu i suszone owoce eko; wiosną i latem - świeże owoce)
 


PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJE (wyślij wiadomość e-mail. W zgłoszeniu podaj swoje imię, nazwisko, nr telefonu). PRACUJEMY W KAMERALNYCH GRUPACH.

Kontakt i rezerwacja miejsc:
www.maloka.pl
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com 
tel. 577 658 888

Produkty powiązane