SZKOLENIE "Ochrona i Oczyszczanie Energetyczne"

Ideą Szkolenia jest przeprowadzenie uczestników przez proces rozumienia i zarządzania energią życiową i duchową (zarówno własną, jak i przestrzeni domu, pracy, terapeutycznej, ceremonialnej itp). Będziemy uczyć się jak używać ziół, kadzideł i roślin do oczyszczenia siebie i swojej przestrzeni. Poznamy też bardziej zaawansowane techniki ochronne i zabezpieczające.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 100

460,00 zł

Ideą Szkolenia "Ochrona i Oczyszczanie Energetyczne" jest przeprowadzenie uczestników przez proces rozumienia i zarządzania energią życiową i duchową (zarówno własną, jak i przestrzeni domu, pracy, terapeutycznej, ceremonialnej itp). Będziemy uczyć się jak używać ziół, kadzideł i roślin do oczyszczenia siebie i swojej przestrzeni. Poznamy też bardziej zaawansowane techniki ochronne i zabezpieczające.
PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK, JEST TO PRZEKAZ NIEZWYKLE WAŻNEJ WIEDZY, ZWIĄZANEJ Z PRZESTRZENIĄ DUCHOWO-ENERGETYCZNĄ. Wiedza ta stanowi bazę świadomego życia i jest niezbędna w procesie energetycznego wyzwolenia się z wszelkich ograniczających struktur.

W trakcie Szkolenia PODSTAWOWEGO otrzymasz techniki i wiedzę, której posiadanie (i praktyczne użycie) wyraźnie zmieni jakość energetyczną i duchową Twojego życia, będzie wspierać wszelkie procesy uzdrawiania, oczyszczania Twojego Pola Życia oraz otworzy Cię na nowe rozumienie ochrony i zabezpieczania energii.
Szkolenie PODSTAWOWE jest niezbędne dla każdej osoby, która pragnie zachować czystość energetyczną w sobie i swoim życiu - a tak naprawdę, jest to wiedza, którą powinien znać każdy człowiek.

Szkolenie ZAAWANSOWANE jest przeznaczone dla osób, które potrzebują technik głębszych, mocniejszych oraz wiedzy sięgającej pod powierzchnię zwykłej egzystencji.
Cześć ZAAWANSOWANA skierowana jest do: terapeutów pracujących z energią swoich klientów; dla tych, którzy w swoim życiu spotkali się z negatywną energią, która wpłynęła na ich życie, zdrowie, samopoczucie; a także dla tych, którzy pragną wejść głębiej w strukturę rzeczywistości i rozpoznać zagrożenia z poziomu "negatywu" i zabezpieczyć się przed nimi na tyle, na ile to możliwe. 

Szkolenie SZAMAŃSKIE - to Wiedza płynąca z Tradycji, oparta o przekazy starożytnych Nauczycieli, szamanów, uzdrowicieli oraz moją osobisty praktykę. To również Wiedza pozwalająca na wyrwanie się z kleszczy matriksa, wspierająca energetyczno-duchowe wyzwolenie.
Uczestnictwo z tym Szkoleniu jest możliwe tylko dla osób, które podążają wraz ze mną CZYSTYMI ścieżkami szamańsko-spirytualnymi, m.in. dla moich bezpośrednich uczniów oraz osób, które uczestniczyły w ceremoniach, kręgach i szkoleniach Maloki Staniątki, związanych z energetyką, duchowością i Wyzwoleniem.

Część SZAMAŃSKA skierowana jest do: uzdrowicieli i zaawansowanych terapeutów duchowych i energetycznych; osób przeprowadzających różnego rodzaju ceremonie, rytuały; pomocników szamanów; podróżników po przestrzeniach niefizycznych (OOBE itp); osób zaawansowanych w doświadczeniach spirytualnych i energetycznych; osób pragnących w sposób trwały wydostać się z pułapki matriksa.
Udostępniane będą na tym poziomie wiedza i techniki bardziej zaawansowane i specjalistyczne, które służą do pracy z grupami, do głębszych procesów uzdrawiających, a także wspierające uwalnianie od podpięć, bytów astralnych itp. 

Uczestnictwo w warsztacie zaawansowanym i szamańskim jest możliwe tylko dla osób, które uczestniczyły w warsztacie podstawowym (oraz, w przypadku szkolenia szamańskiego, również zaawansowanym).


Dodatkową wartością tego Szkolenia jest fakt, że opierać się będziemy na umiejętnościach naturalnych, z którymi się narodziłam. Posiadam aktywne (i ciągle rozwijające się) parazmysły, czucio-widzenie energii oraz naturalną umiejętność rozpoznawania wszelkich zanieczyszczeń, czy blokad energetycznych. Pozwala mi to poruszać się świadomie w przestrzeni energii subtelnej, dzięki czemu rozpoznaję od razu działanie (bądź nie) danej techniki, weryfikuję jej skuteczność, a także "widzę" obraz energetyczny i duchowy każdej osoby, na jakiej skupię swoją świadomość.
Bardzo ważne! Zawsze zachowuję etykę duchową w temacie energii osobistych i współpracuję w głębokim połączeniu z moim Wyższym Ja oraz Duszami i Wyższymi Ja uczestników.


Ponieważ Szkolenie to zajmuje się polami energii, może stanowić mocne doświadczenie dla niektórych uczestników - możemy dotykać blokad, zastojów energii, uwalniać przyblokowaną energię życiową i duchową. Sam proces oczyszczania może być dla nas wszystkich terapeutyczny.


TEMATYKA SZKOLENIA PODSTAWOWEGO:
1. podstawowe informacje na temat budowy energetycznej człowieka i Wszechświata

2. zasady energetyczne we Wszechświecie i Podstawowe Prawa Kosmiczne
3. złorzeczenie, klątwa i magia słowa (Pierwsza i Druga Umowa)
4. techniki/rytuały oczyszczania człowieka i przestrzeni
5. gdzie i w jaki sposób możemy zanieczyścić swoją energię
6. BHP energetyczne - czyli jak dbać o czystą energię na co dzień (swoją i otoczenia)
7. technologia pracy z użyciem ziół, żywic, kadzideł
8. specyfikacja i właściwości ziół, żywic, kadzideł (skrypt)
9. podstawowa ochrona i oczyszczanie z użyciem olejków roślinnych
10. techniki/rytuały oczyszczania człowieka i przestrzeni
11. techniki ochronne i profilaktyka energetyczna
12. amulety, biżuteria i minerały ochronne
13. strój i barwy ochronne
 

TEMATYKA SZKOLENIA ZAAWANSOWANEGO:
Uczestnictwo w warsztacie zaawansowanym jest możliwe tylko dla osób, które uczestniczyły w warsztacie podstawowym.

1. uzupełnienie wiedzy na temat energetyki i aury
2. różne rodzaje ataków energetycznych na aurę
3. wampiryzm energetyczny (jak rozpoznać i jak się chronić)
4. objawy naruszenia pola życia przez negatywną energię (ludzką i nieludzką)
5. paraliż nocny i ataki demoniczne w nocy
6. atak demoniczny/splątanie w życiu codziennym
7. ochronne i oczyszczające techniki mentalne / cielesne
8. praca z Aniołami i podstawowa ochronna technika anielska
9. Medytacja "Kontakt z Aniołem Stróżem"
10. i jeszcze więcej (zgodnie z zapotrzebowaniem danej grupy).


TEMATYKA SZKOLENIA SZAMAŃSKIEGO:
Uczestnictwo w warsztacie szamańskim jest możliwe tylko dla osób, które uczestniczyły w warsztacie podstawowym oraz zaawansowanym.
1. pogłębiona wiedza na temat rzeczywistości (wychodzimy poza ograniczenia umysłu racjonalnego)

2. w jaki sposób jesteśmy nadzorowani (rzeczywistości niefizyczne, manipulacja emocjami, kody społeczne)
3. byty astralne; przestrzeń astralna
4. formy ochrony astralnej
5. ochronne i oczyszczające techniki mentalne / cielesne - ciąg dalszy
6. praca z Żywiołami i Matką Ziemią
7. Zwierzęta Mocy - wiedza wstępna
8. Medytacja "Kontakt ze Zwierzęciem Mocy"
9. operowanie "wizją"; siła mentalna; siła spirytualna
10. Agnihotra
11. i jeszcze więcej (zgodnie z zapotrzebowaniem danej grupy).


W trakcie szkolenia istnieje również możliwość nabycia ziół, kadzideł, żywic i wszelkich akcesoriów do oczyszczania oraz ochrony osobistej.

-------------------------------------------

Prowadząca: Indi Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również terapeutów, instruktorów, uzdrowicieli w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

-------------------------------------------

AKTUALNE TERMINY: 
https://www.maloka.pl/szkolenie-ochrona-i-oczyszczanie-en

Miejsce:
MALOKA Staniątki: Niepołomice, Staniątki 58
www.maloka.pl
https://www.facebook.com/MalokaStaniatki/W trakcie szkolenia przewidziane są przerwy na herbatę i lekkie posiłki, a także przerwa obiadowa/catering (posiłki nie są wliczone w cenę spotkania, pokrywają je uczestnicy samodzielnie; na sali dostępne będą herbaty, zioła itp).
W czasie trwania zajęć niezbędne jest zachowanie czystości energetycznej (unikamy używek: alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów i mięsa). 
Szkolenie jest również czasem pracy energetyczne dla jego uczestników (mamy do czynienia z siłą oczyszczania i uwalniania zablokowanej energii).


Inwestycja*: 
ONLINE - 490 zł; STACJONARNIE - 550 zł


REZERWACJA:
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

Ważne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zadatek jest bezzwrotny. 
Zwrot zadatku nastąpi tylko wówczas, gdy warsztat zostanie odwołany z winy organizatora (ze względów technicznych, bądź z powodu za małej ilości rezerwacji) - wpłacona kwota zadatku zostanie wówczas zwrócona w całości.

Wysokość zadatku: 100 zł
Nr konta podany zostanie po przesłaniu zgłoszenia mailem: maloka.szkolenia@gmail.com

Prześlij e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i numerem telefonu kontaktowego.

Produkty powiązane