Anielskie Koncerty Gongów i Mis Powiększ do pełnego rozmiaru

Anielskie Koncerty Gongów i Mis

Anielskie Koncerty Gongów i Mis (transformacja i uzdrawianie)

Więcej szczegółów

Anielskie Koncerty Gongów i Mis (transformacja i uzdrawianie)

Zapraszam Cię serdecznie na Anielskie, Głębokie i Transformujące Koncert Gongów i Mis dźwiękowych.
Anielskie - bo gra i prowadzi całość Istota Anielska.
Transformujące i Uzdrawiające - bo poza siłą starożytnych instrumentów, działają również Kody Boga, które są przenoszone poprzez mój głos i dokonują przebudowy na poziomie energii i Ducha.


Koncerty, które prowadzę wyglądają nieco inaczej niż klasyczne spotkania tego typu - zazwyczaj połączone są z relaksacją i wizualizacją (uzdrawiającą, duchową, transformującą) oraz oparte o intencję na dany okres (zgodną z energią panującą w danym czasie na Planecie i w duchowych przestrzeniach świadomości ludzkich).


Koncerty Gongów i Mis są "kąpielą" w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta niezwykła forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, wyzwalając duszę oraz harmonizując aurę.
Wibracje tych starożytnych, niezwykłych instrumentów działają na wielu poziomach: materialnym (cielesnym), mentalnym (układ nerwowy i umysł) oraz energetycznym (aura) i duchowym. Oczyszczają pole energetyczne słuchacza i poprawiają krążenie krwi i energii. Wzmacniają odporność organizmu i przynoszą głęboki relaks dla umysłu. Budzą intuicję oraz ułatwiają dostęp do wewnętrznej mądrości.

Na poziomie fizycznym, dźwięki gongów i mis pomagają przy takich dolegliwościach, jak:
- napięciowe bóle głowy, migreny
- bolesne miesiączki
- problemy z zatokami
- nawracające infekcje
- wszelkie problemy zdrowotne wywołane stresem
- choroby stawów i kręgosłupa (często wywołane chronicznym napięciem)
- zaburzenia układu nerwowego (depresje, stany lękowe, nadpobudliwość, nerwice).

Energetycznie:
uwalniają blokady, poruszają zastojową energię, energetyzują, odświeżają, podnoszą wibracje.

Na poziomie umysłu i duszy:
dźwięki mis i gongów głęboko relaksują, pogłębiają zrozumienie wszelkich zachodzących w nas procesów i przemian, harmonizują pracę obydwu półkul mózgowych. 
Jeśli popłyniemy za dźwiękiem, nie zagłębiając się w jego analizę (wyciszając umysł) - wejdziemy w stan głębokiej medytacji, otwierając się na niezwykłe wewnętrzne doświadczenia.

Czyste, głęboko penetrujące fale dźwiękowe uzdrawiających gongów i mis, pozwalają uwolnić się od starych wzorców i zregenerować oraz zrównoważyć siebie. Muzyka ta działa na wszystkie warstwy ciała i energii, ponieważ fala dźwiękowa przenika bardzo głęboko (również do poziomu komórkowego). Jeśli omija ona analityczny umysł - pozwala przejść od razu do sedna problemu, wspierając głębokie uzdrawianie. 

Zobacz przykład gry na gongu:
https://www.youtube.com/watch?v=IUcnvQsDX-8


Każdy gong i każda misa, posiadają swoje własne, niepowtarzalne brzmienie (są to w większości instrumenty wielotonowe).  W trakcie koncertu zmieniają się dźwięki jakie wydają te instrumenty (szczególnie gong jest niezwykle bogaty w swoich wybrzmieniach), zależy to bowiem od bardzo wielu czynników (m.in. sposobu i siły uderzenia, kąta i techniki, a także energii grupy i tego, co pochodzi z przestrzeni Wyższych Ja uczestniczących w koncercie osób).
Jest to ważna informacja, ponieważ każdy koncert brzmi inaczej i przynosi różne doświadczenia dla słuchaczy.

************************************

Informacje techniczne związane z koncertem: 
Koncerty w MALOCE Staniątki odbywają się na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. Używane są również dzwonki harmoniczne i dzwony rurowe.
Koncert zazwyczaj połączony jest z relaksacją i wizualizacją uzdrawiającą/duchową. 

Sam koncert trwa około 60-90 minut. W trakcie koncertu leżymy na karimatach. Konieczne jest również przykrycie ciała kocem, ponieważ w trakcie mogą się pojawić zmienne odczucia termiczne. Na koncert zabierz wygodne, luźne i ciepłe ubranie (najlepiej z naturalnego materiału) oraz ciepłe skarpety. W jego trakcie zaleca się zdjąć zegarek, okulary, pasek.
Telefony komórkowe muszą znajdować się poza główną salą, w specjalnej skrzynce na telefony, aby swoim niekorzystnym promieniowaniem nie zaburzać procesu regeneracji komórek, jaki ma miejsce w trakcie koncertu.
Po kąpieli w dźwięku Gongów i Mis (a także przed) warto pić dużo płynów (najlepiej naparów ziołowych, bądź wody źródlanej), aby wspomóc proces oczyszczania jaki uaktywniają te niezwykłe instrumenty. 

-------------------------------------------

Prowadząca: Indi Iza Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również terapeutów, instruktorów, uzdrowicieli w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

-------------------------------------------

AKTUALNE TERMINY:
https://www.maloka.pl/koncerty-gongow-mis

Miejsce:
MALOKA Staniątki: Niepołomice, Staniątki 58
www.maloka.pl
https://www.facebook.com/MalokaStaniatki/

Jeśli pragniesz spotkania z transformującym dźwiękiem mis i gongów dla swoich przyjaciół, rodziny, grupy znajomych - istnieje możliwość wykonania takiego koncertu specjalnie dla was, w ustalonym wspólnie terminie. Minimalna ilość uczestników na koncercie "dedykowanym" danej grupie - 9 osób (lub 6 osób + osoby, które dołączą do koncertu spoza waszej grupy). 

Koncerty Gongów i Mis nie są przeznaczone dla osób, które: 
- posiadają rozrusznik serca 
- mają jakiekolwiek metalowe implanty w okolicy głowy lub kręgosłupa 
- chorują na epilepsję 
- dla kobiet w ciąży, zwłaszcza zagrożonej oraz wczesnej (do 3 miesiąca) 
- nie są one zalecane również dla dzieci poniżej 16 lat (należy przeprowadzić specjalny koncert dla dzieci).

Kobiety w ciąży i dzieci - mogą przybyć na koncert po wcześniejszym ustaleniu i na własne (lub rodzicielskie) życzenie.

Inwestycja: 50 zł
Pary i rodziny - 40 zł/os
Wolontariusze (praca przed i po koncercie) - bezpłatnie


REZERWACJA:
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

Ważne. ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - KONIECZNE SĄ REZERWACJE.
Proszę, dokonuj rezerwacji w sposób przemyślany, aby nie blokować miejsca dla innych.

Do zobaczenia - do usłyszenia!

Produkty powiązane