Łapacz Snów Anielski "DRZEWO ŻYCIA" - DUŻY (22cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Łapacz Snów Anielski "DRZEWO ŻYCIA" - DUŻY (22cm)

Przepiękny, duży (22cm) Łapacz Snów Anielski (z białymi piórami) - "Drzewo Życia", wykonany z naturalnych materiałów. Drewniane koraliki występują w 3 kolorach.
Dekoracyjny, o wysokich wibracjach, to idealne narzędzie do oczyszczania przestrzeni sypialni, pokoju dziecięcego, miejsca spotkań itp.

Łapacz Snów pomaga osiągnąć życiowe cele, poprzez robienie dobrego użytku z marzeń, snów i wizji.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

31,00 zł

Przepiękny, duży (22cm) Łapacz Snów Anielski (z białymi piórami) - "Drzewo Życia", wykonany z naturalnych materiałów. 
Drewniane koraliki występują w 3 kolorach: naturalny (beż), zielony i mix (wiele kolorów).
Wykonany ręcznie, z miłością i błogosławieństwem, przez artystę z wyspy Bali.

Rama w oplocie ze sznurka w kolorze białym. Całość udekorowana pięknymi BIAŁYMI piórami i drewnianymi koralikami.

Piękny, dekoracyjny, o wysokich wibracjach - jest wspaniałym narzędziem do oczyszczania przestrzeni sypialni, pokoju dziecięcego, miejsca spotkań itp.

Łapacz Snów - Indianie wierzący w nadprzyrodzoną moc łapaczy snów powiadają, że sny, zarówno te dobre, jak i złe, zsyłane są z ciemnego, nocnego nieba. Złe sny, jako te wielkie i niezdarne, wpadają w sieć i grzęzną w niej, by pod wpływem promieni porannego Słońca wyparować wraz z rosą. Dobre sny, jako małe i sprytne przeciskają się i po piórze spływają delikatnie na śpiącego, uprzyjemniając mu odpoczynek.
Mówi się też, że kolisty kształt jego ramy symbolizuje cyklicznie powtarzający się krąg czasu, Matkę Ziemię, cztery strony świata, w których żyją ludzie. Sieć wyobraża jedność rodziny z wszystkimi jej powiązaniami, zaś więzy - więzy rodzinne.

Łapacz Snów należy zawieszać w miejscu, w którym śpimy, warto go umieszcić również tak, aby mogły go dosięgnąć poranne promienie słoneczne. Indianie Cree i Chippewa, chętnie zawieszali łapacze snów nad głowami niemowląt umieszczonych w specjalnych kolebkach, lub przy dziecięcych posłaniach. Łapacze Snów mogą być też psychicznym filtrem, tarczą przeciwko złu w naszym umyśle i świecie, który nas otacza. 

Uważa się również, że Łapacz Snów może pomóc osiągnąć cele życiowe, poprzez robienie dobrego użytku z marzeń, snów i wizji. Marzenia senne są przez wielu Indian postrzegane jako bardzo ważne informacje o tym, co nas czeka lub stany, w których nawiązujemy kontakty z przodkami i światem pozazmysłowym. Dlatego też nie powinny nam umykać zaraz po przebudzeniu się, ale mają stanowić cenne wskazówki, co do dalszego postępowania w życiu.
Jeśli wierzysz w Wielkiego ducha, to ta sieć złapie twe dobre myśli, a złe przepuści przez otwory, wolne przestrzenie.
Krąg tworzący łapacza snów przedstawiać ma życie, a sieć zatrzymuje dobre sny i modlitwy i przez otwory przechodzą one do niebios i Stwórcy.

Aby łapacz zatrzymał wszystkie złe sny, a przepuszczał tylko dobre, powinien mieć niektóre z następujących ozdób:
- koraliki: spełniają sny
- pióra: spełniają sny i symbolizują oddech lub powietrze
- róg jelenia: daje powodzenie w łowach
- kawałek modrzewia lub szałwi: daje zdrowie
- futerko: zapewnia wygodę i ciepło
- koński włos: daje wytrzymałość
- turkus: sprowadza siłę
- kryształ górski: daje moc
- pazury: zapewniają ochronę

Pióra, dołączane do łapaczy snów, poruszane powiewem powietrza, nie tylko dostarczają rozrywki niemowlakom, ale też dają im pierwszą lekcję ważności tego zjawiska. 
Prawo USA zakazuje sprzedaży piór świętych dla Indian ptaków. Dlatego też dziś pióra zastępuje się czterema kamieniami szlachetnymi. Mają one symbolizować cztery kierunki.

Możesz dodatkowo udekorować Łapacza Snów, zawieszając na nim powyższe symboliczne ozdoby, lub dodając własną kompozycję. Poddaj się intuicji i stwórz swoje osobiste narzędzie pracy z przestrzenią Ducha.

 

Rozmiary:
średnica: ok. 22 cm
długość całego łapacza: ok. 65 cm

Kolory: 
biały sznurek i pióra
koraliki: beżowe, zielone i mix (wiele kolorów).

Produkty powiązane