Odżywianie dla zdrowia (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Odżywianie dla zdrowia (książka)

"Odżywianie dla zdrowia" Paul Pitchford

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

77,90 zł

Obniżka!

-5,99 zł

83,90 zł

Na rynku księgarskim BESTSELLER! Książka dostarcza cennych informacji na temat leczenia poprzez zastosowanie diety odpowiadającej konstytucji danej osoby. 
Z powodzeniem może służyć lekarzom, jak i pacjentom. To prawdziwe kompendium wiedzy o żywności i odżywianiu, łączące w sobie perspektywę autentycznych wschodnich tradycji leczniczych z podejściem współczesnej zachodniej dietetyki. 

Książka zawiera: przejrzyste wskazówki rozróżniania i stosowania podstawowych produktów spożywczych; metody łagodnego przejścia z diety opartej na produktach zwierzęcych na dietę, w której przeważającą rolę odgrywają nierafinowane zboża i warzywa; podstawy tradycyjnej medycyny chińskiej; sztukę diagnozy pospolitych zaburzeń oraz rozpoznawania typu konstytucjonalnego własnego organizmu; opisy poszczególnych produktów roślinnych i zwierzęcych oraz ponad 300 przepisów kulinarnych na uzdrawiające dania; informacje dotyczące odżywiania dzieci, zdrowia kobiet, odchudzania i głodówek leczniczych, a także leczenia dietą rozmaitych chorób m.in. zapalenia stawów czy uzależnienia od używek.

Liczba stron: 768 

Produkty powiązane