Pankojara - Betel (luzem 10g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Pankojara - Betel (luzem 10g)

MAGIA MIŁOSNA i DOBREJ ENERGII. Pankojara, Betel (Piper betle) - Pieprz Żuwny. Ostry, słodko-kwaśny posmak, rewitalizuje, sprzyja dynamicznemu pobieraniu energii z ziemi poprzez czakry stóp. Ukorzenia, daje oparcie, nie pozwala się cofnąć w chwilach zwątpienia, zachęca do wytrwania w wymagającym postanowieniu. Betel jest również afrodyzjakiem, pomaga leczyć bezpłodność.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

4,80 zł

Pankojara, Betel (Piper betle) - Pieprz Żuwny

Ostry, słodko-kwaśny posmak, rewitalizuje, sprzyja dynamicznemu pobieraniu energii z ziemi poprzez czakry stóp. Ukorzenia, daje oparcie, nie pozwala się cofnąć w chwilach zwątpienia, zachęca do wytrwania w wymagającym postanowieniu.

Betel jest również afrodyzjakiem, pomaga leczyć bezpłodność. Tradycyjna Medycyna Chińska wykorzystywała również Betel w leczeniu kaszlu, stanów zapalnych, bólu głowy i infekcjach dróg oddechowych. 

Znany i używany już 7000 lat p.n.e., Betel jest jedną z najstarszych boskich roślin, którą została obdarzona ludzkość. Oprócz licznych korzyści zdrowotnych, piękne liście tej rośliny (w kształcie serca) są symbolem godności, etyki i były uzywane dla powitania królów, szlachty i gości w kulturze Indii. 

Kadzidło sypkie to mieszanka naturalnych ziół, korzeni, żywic - zawiera więc składniki o różnej wielkości.
Waga:
 ok. 10 g

Produkty powiązane