Kadzidło z szałwii MAŁE (10-14g ) - Ameryka Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło z szałwii MAŁE (10-14g ) - Ameryka

Kadzidło (pęczek 10-14g) z szałwii białej to wygodny sposób na zneutralizowanie niekorzystnych energii. Znane we wszystkich kulturach i używane we wszystkich rytuałach, są doskonale do oczyszczeń aury, pomieszczeń i przedmiotów.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 8

13,10 zł

Kadzidło (pęczek 10-14g) z szałwii białej to wygodny sposób na zneutralizowanie niekorzystnych energii. Znane we wszystkich kulturach i używane we wszystkich rytuałach, są doskonale do oczyszczeń aury, pomieszczeń i przedmiotów

Biała szałwia - święte ziele Indian Nawajo - oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii, chroni przed wampirami energetycznymi (odcina także istniejące połączenia), oddala rzucone przez kogoś czary i uroki, oddala byty astralne, zabezpiecza ludzi i pomieszczenia podczas rytuałów magicznych; pobudza mądrość; pomaga w uzdrawianiu ciała, umysłu i duszy. 

Używana wraz ze Sweetgrass wzmacnia swoje działanie.

Zapach palonej szałwii dobrze wpływa na ciało, umysł i emocje, łagodzi stany niepokoju, przygnębienia oraz nadpobudliwości. W dolegliwościach fizycznych dobrze działa na nadciśnienie i napięcie przedmiesiączkowe.

Sposób użycia: zapalić końcówkę pałeczki, zdmuchnąć i z tlącą się pałeczką obejść pomieszczenie, dom, obrysować postać w celu oczyszczenia aury od dołu do góry, okadzić przedmiot itp. 
Następnie dogasić zaduszając lub zamaczając końcówkę w wodzie. Nie ma potrzeby spalania całej pałeczki za jednym razem. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.

Długość: około 8-10 cm
Waga: około 10-14g
Kraj pochodzenia:
 USA

Produkty powiązane