Kadzidło YERBA SANTA, duże (35-55g) - Ameryka Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło YERBA SANTA, duże (35-55g) - Ameryka

Kadzidło (pęczek ok. 35-55g) z zioła YERBA SANTA (Eriodictyon californicum) to wygodny sposób na zneutralizowanie niekorzystnych energii i sprowadzenie wysokich wibracji. 
Służy również do leczenie górnych dróg oddechowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 7

35,00 zł

Kadzidło (pęczek ok. 35-55g) z zioła YERBA SANTA (Eriodictyon californicum) to wygodny sposób na zneutralizowanie niekorzystnych energii i sprowadzenie wysokich wibracji. 
Służy również do leczenie górnych dróg oddechowych.

Yerba Santa nadaje się do obrzędów oczyszczających i  sprzyjających miłości. Palona jest również w celu dodania otuchy i odwagi.
Podczas palenia Yerba Santa wytwarza ciepły, ziołowy dym, co jest szczególnie cenione w ceremoniach leczniczych. Liście były również tradycyjnym składnikiem ceremonii świętej fajki.
Yerba Santa występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Rdzenni mieszkańcy Ameryki wierzą, że Yerba Santa neutralizuje negatywną energię, która może wywyływać różne choroby. Okadzanie mieszkań oraz miejsc przebywania chorych służy oczyszczaniu powietrza, a przy okazji roztacza ciekawy, bardzo aromatyczny zapach.

Yerba Santa, znana jest także jako Święte Ziele (Holy weed). Lecznicze właściwości tej rośliny odkryli hiszpańscy koloniści i misjonarze, którzy zaczęli stosować ją w zwalczaniu schorzeń układu oddechowego. Ucząc się od rdzennych mieszkańców Ameryki, wykorzystano właściwości ziela Yerba Santa w leczeniu kaszlu, przeziębienia, bólu gardła oraz astmy. Może być używana przez osoby z problemami układu oddechowego, w tym astmą, zapaleniem oskrzeli, grypą i gruźlicą. Służy także do obniżenia temperatury i poluzowania flegmy.
Wśród wielu plemion rozpowszechnione były kuracje palenia i zaciągania się dymem leczniczej rośliny co powodowało ulgę w przypadkach astmy i zatorów płuc.
Yerba Santa jest zielem posiadającym właściwości ściągające, przeciwzapalne i antybakteryjne, co potwierdzają badania opublikowane w czasopiśmie „Archives of Biochemistry”.

Oferowane pęczki ziela pochodzą z naturalnych siedlisk położonych w Ameryce Płn. 
Ziele jest zbierane ręcznie w sposób zrównoważony - tak by nie naruszyć wrażliwego ekosystemu.

Długość: około 14 cm
Grubość: około 4 cm

Waga: około 35-55 g

Pęczek owinięty naturalnym bawełnianym sznurkiem.

Produkty powiązane