Kadzidło SZAŁWIA NIEBIESKA (25-35g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło SZAŁWIA NIEBIESKA (25-35g)

Kadzidło (pęczek ok. 25-35g) z szałwii NIEBIESKIEJ. 
Jest stosowana do celów oczyszczania, zapewnia siłę duchową, a czasami jest również używana podczas rytuałów egzorcyzmów, w celu usunięcia złego ducha.
Jej kojący, relaksujący zapach można wykorzystać do medytacji lub spalić po prostu dla przyjemności. Nie jest tak ostry jak Białej Szałwii i jest bardziej przyjemny dla niektórych ludzi.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

23,00 zł

Kadzidło (pęczek ok. 25-35g) z szałwii NIEBIESKIEJ, to wygodny sposób naoczyszczenie przestrzeni.


Niebieska Szałwia, znana również jako „Babcia Szałwia” to zioło oczyszczające o szerokim zastosowaniu medycznym i magicznym. Jej nazwa pochodzi od obfitych niebieskich kwiatów, ale liście mają również niebieski odcień. Ma cienkie liście i zapach, który jest zarówno zielny, jak i kwiatowy, podobny do lawendy.
Jej kojący, relaksujący zapach można wykorzystać do medytacji lub spalić po prostu dla przyjemności. Nie jest tak ostry jak Białej Szałwii i jest bardziej przyjemny dla niektórych ludzi, którzy uważają silny, orzeźwiający zapach Białej Szałwii za przytłaczający.

Jest stosowana do celów oczyszczania, zapewnia siłę duchową, a czasami jest również używana podczas rytuałów egzorcyzmów, w celu usunięcia złego ducha.

Wykorzystanie szałwi do oczyszczenia domu jest głęboko zakorzenione w historii Indian Ameryki Północnej.
Używali oni szałwi do wielu celów, w tym do leczenia, oczyszczania przestrzeni, aby usunąć negatywną energię i do rytualnych ceremonii. Historycznie ludzie medycyny używali oczyszczającej szałwi dla chorych, aby sprowadzić ich z negatywnej przestrzeni, w której przebywały ich ciało i dusza. 
Sposób użycia: zapalić końcówkę pałeczki, zdmuchnąć i z tlącą się pałeczką obejść pomieszczenie, dom, obrysować postać w celu oczyszczenia aury od dołu do góry, okadzić przedmiot itp. 
Następnie dogasić zaduszając lub zamaczając końcówkę w wodzie.
Nie ma potrzeby spalania całej pałeczki za jednym razem.
Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.


Długość: ok. 11 cm
Średnica: ok. 3-3,5 cm
Waga: ok. 25-35 g

Pęczek owinięty naturalnym bawełnianym sznurkiem.

Produkty powiązane