Kadzidło SZAŁWIA BIAŁA i LAWENDA (20-30g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło SZAŁWIA BIAŁA i LAWENDA (20-30g)

Kadzidło (pęczek ok. 20-30g) z szałwii BIAŁEJ i LAWENDY.
Dodatek lawendy dodaje spokoju i harmonii. Biała Szałwia usuwa negatywne energie, a Lawenda przynosi relaks i błogosławieństwo.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

29,60 zł

Kadzidło (pęczek ok. 20-30g) z szałwii BIAŁEJ i LAWENDY.
Dodatek lawendy dodaje spokoju i harmonii. Biała Szałwia usuwa negatywne energie, a Lawenda przynosi relaks i błogosławieństwo.


Biała szałwia - święte ziele Indian Nawajo - oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii, chroni przed wampirami energetycznymi (odcina także istniejące połączenia), oddala rzucone przez kogoś czary i uroki, oddala byty astralne, zabezpiecza ludzi i pomieszczenia podczas rytuałów magicznych; pobudza mądrość; pomaga w uzdrawianiu ciała, umysłu i duszy. 

Zapach palonej szałwii dobrze wpływa na ciało, umysł i emocje, łagodzi stany niepokoju, przygnębienia oraz nadpobudliwości. W dolegliwościach fizycznych dobrze działa na nadciśnienie i napięcie przedmiesiączkowe.


Lawenda - jej zapach powoduje przyciągnięcie miłości. 
Wprowadza harmonię, pobudza uczciwość oraz czystość intencji i zamiarów. Łagodzi napięcia nerwowe, wprowadza spokój ducha. 
Jej zapach uspakaja - daje dobry sen, ale także wzmaga koncentrację i pomaga uzyskać czystość umysłu. Dodaje energii yin, działa oczyszczająco, ochronnie, leczniczo i wspomagająco.
Jej właściwości oczyszczające wykorzystuje się przy narodzinach, kiedy to pali się w pokoju, w którym rodzi się dziecko. Pobudza także zdolności jasnowidzenia i rozwój duchowy. 

Aspekt zdrowotny: działa uspokajająco, przeciwbólowo i przeciwzapalnie, ułatwia zasypianie i łagodzi napięcia nerwowe.Sposób użycia: zapalić końcówkę pałeczki, zdmuchnąć i z tlącą się pałeczką obejść pomieszczenie, dom, obrysować postać w celu oczyszczenia aury od dołu do góry, okadzić przedmiot itp. 
Następnie dogasić zaduszając lub zamaczając końcówkę w wodzie.
Nie ma potrzeby spalania całej pałeczki za jednym razem.
Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.


Długość: ok. 12 cm
Średnica: ok. 3 cm
Waga: ok. 20-30 g

Pęczek owinięty naturalnym bawełnianym sznurkiem.

Produkty powiązane