Kadzidło SZAŁWIA BIAŁA i EUKALIPTUS (25-35g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło SZAŁWIA BIAŁA i EUKALIPTUS (25-35g)

Kadzidło (pęczek ok. 25-35g) z szałwii BIAŁEJ i EUKALIPTUSA.
Dodatek eukaliptusa przynosi świeżość i oczyszczenie. Biała Szałwia usuwa negatywne energie, a Eukaliptus czyści pole mentalne i tworzy barierę ochronną przed wniknięciem negatywnych wibracji. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

28,90 zł

Kadzidło (pęczek ok. 25-35g) z szałwii BIAŁEJ i EUKALIPTUSA.
Dodatek eukaliptusa przynosi świeżość i oczyszczenie. Biała Szałwia usuwa negatywne energie, a Eukaliptus czyści pole mentalne i tworzy barierę ochronną przed wniknięciem negatywnych wibracji.


Biała szałwia - święte ziele Indian Nawajo - oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii, chroni przed wampirami energetycznymi (odcina także istniejące połączenia), oddala rzucone przez kogoś czary i uroki, oddala byty astralne, zabezpiecza ludzi i pomieszczenia podczas rytuałów magicznych; pobudza mądrość; pomaga w uzdrawianiu ciała, umysłu i duszy. 

Zapach palonej szałwii dobrze wpływa na ciało, umysł i emocje, łagodzi stany niepokoju, przygnębienia oraz nadpobudliwości. W dolegliwościach fizycznych dobrze działa na nadciśnienie i napięcie przedmiesiączkowe.


Eukaliptus - uspokaja oraz oczyszcza umysł z toksycznych myśli.
Zapewnia ochronę energetyczną, ponieważ jest uzdrawiający na wielu poziomach, a także redukuje stres psychiczny i wyczerpanie. Pozwala to zwiększyć energię psychiczną/mentalną w celu ochronnym.
Ze względu na wiele właściwości leczniczych, eukaliptusa zapewnia fizyczne i duchowe oczyszczenie!
Oczyszcza energię całego pomieszczenia.
Ochronna magia Eucalyptus jest krótkotrwała, ale bardzo potężna. Usuwa negatywne wpływy z najbliższego otoczenia. W przeciwieństwie do innych ochronnych ziół, eukaliptus delikatnie tworzy barierę ochronną, bez atakowania lub ograniczania innych.

ZDROWOTNIE:
Inhalacje z liści eukaliptusa przynoszą ulgę w chorobach dróg oddechowych, takich jak zapalenie zatok, krtani i gardła oraz nieżyt oskrzeli. Substancje obecne w olejku eterycznym eukaliptusa zmniejszają wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i rozrzedzają wydzielinę oskrzelową. Pomagają złagodzić kaszel, udrożniają drogi oddechowe i ułatwiają oddychanie. Eukaliptol wykazuje ponadto działanie przeciwbólowe porównywalne do działania morfiny.


Sposób użycia: zapalić końcówkę pałeczki, zdmuchnąć i z tlącą się pałeczką obejść pomieszczenie, dom, obrysować postać w celu oczyszczenia aury od dołu do góry, okadzić przedmiot itp. 
Następnie dogasić zaduszając lub zamaczając końcówkę w wodzie.
Nie ma potrzeby spalania całej pałeczki za jednym razem.
Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.


Długość: ok. 11 cm
Średnica: ok. 3,5 cm
Waga: ok. 25-35 g

Pęczek owinięty naturalnym bawełnianym sznurkiem.

Produkty powiązane