MIRRA PERUWIAŃSKA - Styrax Weberbaueri (kadzidło żywiczne) - 40g Powiększ do pełnego rozmiaru

MIRRA PERUWIAŃSKA - Styrax Weberbaueri (kadzidło żywiczne) - 40g

Zapach Mirry Peruwiańskiej jest bardzo podobny do Mirry Afrykańskiej i Opoponaxu, ale bez tła lateksowego. Bardzo spokojny, relaksujący i pełny, z nutą melonu lub wiśni. Odsyła złe duchy. Oczyszcza narzędzia rytualne, przynosi szczęście i pieniądze. Wzmacnia nerwy i stabilizuje emocje. Zastępuje uczucie apatii, słabości i braku inicjatywy motywacją, siłą i energią. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

17,00 zł

Mirra Peruwiańska - mieszanka żywic roślin rodziny Styrax, z przewagą Styrax Weberbaueri. Ręcznie zbierane przez lokalną społeczność Peru.
Zastosowanie: oczyszczenie, pogłębienie wizji, uspokojenie emocji.

Zapach Mirry Peruwiańskiej jest bardzo podobny do Mirry Afrykańskiej i Opoponaxu, ale bez tła lateksowego. Bardzo spokojny, relaksujący i pełny, z nutą melonu lub wiśni. 

Mirra Peruwiańska odsyła złe duchy. Oczyszcza narzędzia rytualne, przynosi szczęście i pieniądze. Wzmacnia nerwy i stabilizuje emocje.
Zastępuje uczucie apatii, słabości i braku inicjatywy motywacją, siłą i energią. Zapewnia jasność, skupienie i siłę, by przetrwać niespokojne czasy.
Jej działanie chłodzące i uspokajające łagodzi stany gniewu oraz stany zapalne. 

Mirra peruwiańska ma ciepły ziemisty drzewny zapach z delikatnymi nutami balsamicznymi.


Sposób użycia: należy spalać w kadzielniczkach, z wykorzystaniem węgla trybularzowego (w pastylkach) lub drzewnego. 
Węgiel należułożyć na usypanym wcześniej kopczyku z naturalnego podkładu: soli, piasku, popiołu ryżowego, a następnie podpalić. 
Kiedy węgiel rozpali się do czerwoności - umieścić na nim szczyptę żywicy (po chwili zacznie się tlić, wydzielając zapach).


Kraj pochodzenia: Peru
Waga:
 40g

Produkty powiązane