Kadzidła MIX: PALO SANTO i KOPAL PERUWIAŃSKI - 6 szt Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidła MIX: PALO SANTO i KOPAL PERUWIAŃSKI - 6 szt

Kadzidła MIX: PALO SANTO i KOPAL PERUWIAŃSKI (Dacryodes Peruviana)
Zastosowanie: równowaga, uziemienie, poświęcenie się bóstwom, oczyszczenie ciała, ducha i duszy.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

19,00 zł

Kadzidła MIX: PALO SANTO i KOPAL PERUWIAŃSKI (Dacryodes Peruviana)
Zastosowanie: równowaga, uziemienie, poświęcenie się bóstwom, oczyszczenie ciała, ducha i duszy.

Kopal to termin określający aromatyczną żywicę (i inne części roślinne) z szerokiej gamy drzew pochodzących z Ameryki Południowej. Użyta w tym kadzidle masa pochodzi drzewa Dacryodes Peruviana należącego do tej samej rodziny co Palo Santo.
Zapach Dacryodes Peruviana jest łagodnie słodki i lekko pikantny. Wyostrza i koncentruje świadomość, a także chroni i oczyszcza ciało, umysł i ducha. Daje orzeźwienie i poprawia nastrój.
Gęsty dym tego kadzidła jest często używany przez szamanów do wróżenia, gdzie interpretowane są wzory w dymie.

Palo Santo to drzewo, które rośnie na wybrzeżu Ameryki Południowej. W języku hiszpańskim Palo Santo oznacza Święte Drzewo i jest używane od wieków przez szamanów podczas rytualnych modlitw, ceremonii i podczas leczenia.

Palo Santo cieszy się dużą popularnością ze względu na jego energetycznie oczyszczające i lecznicze właściwości podobne do Szałwii i Cedru. Jest to silna medycyna, która została popularyzowana ze względu na swoją mocną energię, pomocną w utrzymaniu uziemienia i równowagi energetycznej.
Tworzy przyjemny, świeży dym, który działa m.in. przeciw komarom i innym latającym owadom.
Jego przenikliwy zapach wzbudza wibracje przygotowujące do medytacji i pozwala na głębsze powiązanie ze Źródłem wszelkiego stworzenia. Mówi się również, że Palo Santo zwiększa kreatywność i przynosi szczęście tym, którzy są otwarci na jego magię.


Kadzidło idealne do spalania, aby oczyścić ciężkie energie, osiągnąć przejrzystość, uziemić się, znaleźć równowagę i harmonię, „znaleźć dom”, otworzyć się itp.

Duchowe właściwości: oczyszczenie, uzdrowienie, uziemienie, ochrona, jasność, skupienie, inspiracja, zbliżenie się do Wyższego Ja / prawdziwej istoty, dobrego ducha, lekkości w ciele, duchu i duszy.

Kraj pochodzenia: Peru

Ilość: 6 szt
Długość: ok. 20 cm

Produkty powiązane