Kadzidło "DUCHOWE OCZYSZCZANIE" - Szałwia Biała, Róża, Rozmaryn Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło "DUCHOWE OCZYSZCZANIE" - Szałwia Biała, Róża, Rozmaryn

Kadzidło w pęczku "DUCHOWE OCZYSZCZANIE - połączenie Szałwi Białej, płatków Róży i Rozmarynu
Dodatek płatków róży wnosi wysokie wibracje, energię miłości, błogosławieństwo i subtelność. Rozmaryn to silnie pobudzający i oczyszczający zapach, przynosi czystość duchową. Biała Szałwia usuwa negatywne energie i oczyszcza przestrzeń.

Więcej szczegółów

Kadzidło w pęczku "DUCHOWE OCZYSZCZANIE - połączenie Szałwi Białej, płatków Róży i Rozmarynu
Dodatek płatków róży wnosi wysokie wibracje, energię miłości, błogosławieństwo i subtelność. Rozmaryn to silnie pobudzający i oczyszczający zapach, przynosi czystość duchową. Biała Szałwia usuwa negatywne energie i oczyszcza przestrzeń.


Biała szałwia - święte ziele Indian Nawajo - oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii, chroni przed wampirami energetycznymi (odcina także istniejące połączenia), oddala rzucone przez kogoś czary i uroki, oddala byty astralne, zabezpiecza ludzi i pomieszczenia podczas rytuałów magicznych; pobudza mądrość; pomaga w uzdrawianiu ciała, umysłu i duszy. 

Zapach palonej szałwii dobrze wpływa na ciało, umysł i emocje, łagodzi stany niepokoju, przygnębienia oraz nadpobudliwości. W dolegliwościach fizycznych dobrze działa na nadciśnienie i napięcie przedmiesiączkowe.


Sposób użycia: zapalić końcówkę pałeczki, zdmuchnąć i z tlącą się pałeczką obejść pomieszczenie, dom, obrysować postać w celu oczyszczenia aury od dołu do góry, okadzić przedmiot itp. 
Następnie dogasić zaduszając lub zamaczając końcówkę w wodzie.
Nie ma potrzeby spalania całej pałeczki za jednym razem.
Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.


Długość: ok. 10 cm
Średnica: ok. 3 cm
Waga: ok. 25-35 g

Pęczek owinięty naturalnym bawełnianym sznurkiem.

Produkty powiązane