Drzewo Sandałowe BIAŁE (drewno cięte) 25g Powiększ do pełnego rozmiaru

Drzewo Sandałowe BIAŁE (drewno cięte) 25g

MAGIA MIŁOŚCI, OCHRONY. Drzewo sandałowe białe wydziela ciepły, słodki, maślany, drzewny zapach i jest jednym z najbardziej cenionych składników kadzideł od tysięcy lat. Zapach drzewa sandałowego tworzy relaksującą i harmonizujący atmosferę wyciszenia i wspiera poszukiwanie wewnętrznego spokoju, refleksji i równowagi.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

20,00 zł

Drzewo sandałowe białe (Santalum album) - cięte kawałki

Działanie: oczyszczanie z negatywnych emocji, egzorcyzmy, zdrowie, ochrona.
Wydziela ciepły, słodki, maślany, drzewny zapach i jest jednym z najbardziej cenionych składników kadzideł od tysięcy lat. Zapach drzewa sandałowego tworzy relaksującą i harmonizujący atmosferę wyciszenia i wspiera poszukiwanie wewnętrznego spokoju, refleksji i równowagi.

Drewno sandałowca można palić jako samodzielne kadzidło, gdyż bardzo przyjemnie pachnie.
Jest często wykorzystywany w transie, medytacji oraz ćwiczeniach uspokajających i relaksacyjnych.
Zwiększa moc psychiczną i jasnowidzenie, drzewo sandałowe może być również używane do domowego błogosławieństwa, uzdrawiającej alchemii i rytuałów medytacyjnych. 

Spala się je podczas czarów ochrony, leczenia i egzorcyzmów. 
Pomaga w gojeniu poprzez wyrównanie czakr dla lepszego przepływu energii. Dobry do uzdrawiania i manifestacji. Ułatwia koncentrację.

Czerwone drzewo sandałowe służy do pobudzania miłości i pożądania. Spalane samodzielnie, czerwone drzewo sandałowe jest kadzidłem namiętności i dobrodziejstwem dla namiętności lub miłości.
Czerwone drzewo sandałowe spala się, aby wywołać miłość i wzmocnić zaklęcia seksualne.

Aspekt zdrowotny:
Surowiec ten służył dawniej do sporządzania wywarów wykorzystywanych przez medycynę ajurwedy w przypadku gorączki, chorób oczu, czerwonki, krwotoków i wrzodów. Napary z drewna sandałowca uśmierzały ból i spożywane były jako afrodyzjak, tonik i napój o właściwościach chłodzących. Sandałowiec w połączeniu z innymi ziołami stanowił lek na ukąszenia węży i skorpionów.
Napar z drewna sandałowca czerwonego pozytywnie wpływa na wątrobę i wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Spożywany regularnie wspomaga metabolizm węglowodanów i cholesterolu. Nie podrażnia ścian żołądka i jelit, dlatego może być spożywany przez osoby cierpiące na wrzody.
Aby sporządzić napar, wystarczy zalać jedną lub dwie łyżeczki drewna wrzącą wodą i pozostawić do naciągnięcia.


Jak używać: ponieważ jest to drewienko, należy spalać je na węgielku w kadzielnicy, lub na węglach w kominku, w ognisku itp.
Jak każde drewno - tli się i dymi pod wpływem wysokiej tmeperatury.

Waga: 25g
Kraj pochodzenia: Indie

Produkty powiązane