Liście Laurowe (luzem 10g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Liście Laurowe (luzem 10g)

MAGIA DOSTATKU, OCHRONY i DOBREJ ENERGII. Liście laurowe to ochrona, leczenie, oczyszczanie, siła.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

2,20 zł

Liście laurowe to ochrona, leczenie, oczyszczanie, siła.
Noszone w kieszeniach spełniają marzenia, a włożone pod poduszkę sprowadzają prorocze sny. Włożone do portmonetki przyciągają i zatrzymują pieniądze, dlatego są tak skuteczne jako dodatek we wszelkiego typu białej pieniężnej magii. 
Używane do oczyszczania domów w postaci dymu potęgują intuicję, chronią i odpędzają złe życzenia oraz zamiary wrogich ludzi, chronią przed piorunami.
Aby osłabić działanie i/lub zabezpieczyć się od ewentualnych klątw, uroków - zaleca się układanie 3 sztuk liści na parapecie wewnętrznym każdego okna.

Liście laurowe w postaci naparu, kiedy myje się lub kropi nimi ściany pomieszczeń - uświęcają i oczyszczają przestrzeń. Otoczenie nasycone zapachem liści bobkowych przyciąga pieniądze, sukcesy i zwycięstwa, wprowadza harmonię i spokój w międzyludzkich stosunkach, potęguje przyjaźń. Zapach tej rośliny wzmacnia wolę, wytrwałość, witalność i energię. 

Aspekt fizyczny: w postaci mocnego naparu likwiduje łupież, kolkę żołądkową i bóle pęcherza, a pity przez tydzień (połowa szklanki) rozpuszcza kamienie nerkowe. Wywar dodany do kąpieli nie tylko pięknie pachnie, ale i energetyzuje, pobudza optymizm, łagodzi bóle kostne i stawowe, wygładza skórę, likwiduje grzybicę, zapalenie oskrzeli

Waga: ok. 10 g

Produkty powiązane