Smocza Krew (luzem 3g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Smocza Krew (luzem 3g)

MAGIA MIŁOŚCI i OCHRONY. Sproszkowana Smocza Krew stosowana jest w celu wzmocnienia miłości, pobudzenia potencji seksualnej, ale również w celu ochrony i przy egzorcyzmach.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 13

13,90 zł

Sproszkowana Smocza Krew stosowana jest w celu wzmocnienia miłości, pobudzenia potencji seksualnej, ale również w celu ochrony i przy egzorcyzmach.
Jest to kadzidło o bardzo wysokiej wibracji stosowane w magii i rytuałach. Znacznie wzmacnia siłę sprawczą każdego rytuału.

Smocza krew albo Sangro de drago (Croton lechleri) to roślina drzewiasta występująca na obszarze Ameryki Południowej i Środkowej. Szczególnie pospolita w Peru, Ekwadorze, Brazylii i Meksyku.
Czerwona żywica ma długą historię stosowania w lasach deszczowych Ameryki Południowej. Swoją nazwę zawdzięcza czerwonej barwie mleczka i żywicy wypływającej po skaleczeniu drzewa. Pierwsze pisemne wzmianki o zastosowaniu smoczej krwi sięgają roku 1600, kiedy to hiszpański przyrodnik P. Bernabé Cobo, odkrył że lecznicze właściwości są znane powszechnie wszystkim rdzennym plemionom Meksyku, Peru i Ekwadoru. Smocza krew zarówno w liściach, żywicy, jak i korze zawiera wiele substancji, które działają również leczniczo i profilaktycznie.

Stosowana zewnętrznie na: zatrzymanie krwawienia i uszczelnianie rany, oparzenia, skaleczenia, ekstrakcje zębów, wirus opryszczki, grzybice skóry, wysypki i zapalenia skóry, ukąszenia owadów, reakcje alergiczne, wrzody żołądka, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, czerwonka, biegunka.

Waga: ok. 3 g

Produkty powiązane