SŁ-G3 / Misa kuta, CZAKRA III SPLOTU SŁONECZNEGO - SŁONECZNA, GRAWEROWANA (Nepal) - 752g Powiększ do pełnego rozmiaru

SŁ-G3 / Misa kuta, CZAKRA III SPLOTU SŁONECZNEGO - SŁONECZNA, GRAWEROWANA (Nepal) - 752g

CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO. Misa dźwiękowa SŁONECZNA, o pięknymm, głębokim dźwięku - piękna, ozdobnie GRWAWEROWANA, kuta ręcznie w Nepalu ze stopu 6-8 metali (głównie miedź i cyna).
Czakra przypisana do danego tonu w systemie himalajskim: III 
Czakra przypisana do danego tonu w systemie wedyjskim: V 

Więcej szczegółów

Misy dźwiękowe (Singing Bowls; Śpiewające Misy) to wspaniałe narzędzie/instrument do pracy terapeutycznej, duchowej, muzycznej (muzyka wysokich wibracji).

Są one znane i używane na całym świecie przez terapeutów, nauczycieli jogi, muzyków i wszystkich tych, którzy pragną transformować siebie i swoją energię oraz ducha, poprzez niezwykłe, święte instrumenty, jakimi są misy.

Wszystkie misy jakie oferujemy, są ręcznie kute z nepalskich manufakturach, zgodnie z tradycyjnymi, starożytnymi liniami przekazu i według starych procedur rzemieślniczych. 
Misy są kute ręcznie (nie odlewane!) ze stopu kilku metali (bardzo często w trakcie pracy wykonywane są mantry). 


Podzieliliśmy misy według czakr, którym przyporządkowane są ich tony. System przyporządkowania wywodzi się z Nepalu i jest nieco odmienny od popularnego wedyjskiego (przyporządkowanie wedyjskie zostało podane również w opisie).
Każda sprzedawana misa zawiera dane dotyczące:  przyporządkowania do czakry (wg systemu nepalskiego i wedyjskiego), wagi, średnicy górnej oraz DOMINUJĄCEGO TONU (wszystkie kute misy są wielotonowe).

-------------------------------------------------------------------------

Misa dźwiękowa SŁONECZNA, o pięknymm, głębokim dźwięku - piękna, ozdobnie GRWAWEROWANA (Symbol OM, pierwotny!)kuta ręcznie w Nepalu ze stopu 6-8 metali (głównie miedź i cyna).
Misy SŁONECZNE są to misy "tybetańskie", które są ręcznie kute w starej, nepalskiej manufakturze rodzinnej, zgodnie ze starożytnym rytuałem Słońca. Wytwarza się je w określonych godzinach południowych (między 11-13), stosując odpowiednie mantry i praktyki, łączące misę z energią słoneczną.
Powstają dzięki temu wspaniałe misy o głębokim, ciepłym dźwięku i mocnej, czystej energii..

Grawer: Tybetański Symbol OM
to starożytny znak hinduski i tybetański - według tej tradycji jest pierwszą zgłoską Wszechświata, oddechem Stwórcy. Stanowi wizualizację magicznego dźwięku OM, którego siła działania zdolna jest czynić cuda. 
Zapewnia wewnętrzną harmonię, spokój umysłu, równowagę duchową oraz chroni przez złem. Obejmuje swym ochronnym działaniem osobę, która go używa.
OM to wysoka wibracja.

-------------------------------------------------------------------------

Misa ma przepiękny dźwięk, w którym poza tonem głównym słychać również tony dodatkowe i czuć głębokie wibracje.
Wspaniała do terapii, autoterapii, masażu, harmonizacji, podnoszenia wibracji pomieszczenia, oczyszczania pomieszczeń, strukturyzowania wody, uzdrawiania ciała, umysłu i ducha, a także jako wsparcie rozwoju duchowego.

CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO
Czakra przypisana do danego tonu w systemie himalajskim: III 

Czakra przypisana do danego tonu w systemie wedyjskim: V 

Ton dominujący: G#
Głęboki, wyraźny dźwięk, wyższy przy uderzeniu lżejszą palką, głęboki, basowy - przy pałce cięższej


Wymiary: średnica ok. 17 cm, waga 752g

Pochodzenie: Nepal 
Zdjęcie przedstawia typ misy, a nie dany egzemplarz. Jest to wyrób rękodzielniczy i dany egzemplarz może się różnić od powyższej specyfikacji i/lub zdjęcia.

Produkty powiązane