SPECIAL1 / Misa kuta, CZAKRA I PODSTAWY - CZYSTY DŹWIĘK (Nepal) - 1269g Powiększ do pełnego rozmiaru

SPECIAL1 / Misa kuta, CZAKRA I PODSTAWY - CZYSTY DŹWIĘK (Nepal) - 1269g

CZAKRA PODSTAWY. Misa dźwiękowa SPECJALNA (czysty dźwięk) kuta ręcznie w Nepalu ze stopu 6-8 metali (głównie miedź i cyna).
Czakra przypisana do danego tonu w systemie himalajskim: I 
Czakra przypisana do danego tonu w systemie wedyjskim: IV 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

609,00 zł

Misy dźwiękowe (Singing Bowls; Śpiewające Misy) to wspaniałe narzędzie/instrument do pracy terapeutycznej, duchowej, muzycznej (muzyka wysokich wibracji).

Są one znane i używane na całym świecie przez terapeutów, nauczycieli jogi, muzyków i wszystkich tych, którzy pragną transformować siebie i swoją energię oraz ducha, poprzez niezwykłe, święte instrumenty, jakimi są misy.

Wszystkie misy jakie oferujemy, są ręcznie kute z nepalskich manufakturach, zgodnie z tradycyjnymi, starożytnymi liniami przekazu i według starych procedur rzemieślniczych. 
Misy są kute ręcznie (nie odlewane!) ze stopu kilku metali (bardzo często w trakcie pracy wykonywane są mantry). 


Podzieliliśmy misy według czakr, którym przyporządkowane są ich tony. System przyporządkowania wywodzi się z Nepalu i jest nieco odmienny od popularnego wedyjskiego (przyporządkowanie wedyjskie zostało podane również w opisie).
Każda sprzedawana misa zawiera dane dotyczące:  przyporządkowania do czakry (wg systemu nepalskiego i wedyjskiego), wagi, średnicy górnej oraz DOMINUJĄCEGO TONU (wszystkie kute misy są wielotonowe).

-------------------------------------------------------------------------

Misa dźwiękowa SPECJALNA (czysty dźwięk)kuta ręcznie w Nepalu ze stopu 6-8 metali (głównie miedź i cyna).
Misy specjalne są to misy "tybetańskie", które są ręcznie kute w starej, nepalskiej manufakturze rodzinnej, wg unikalnej technologii, z użyciem specjalnego stopu, zapewniającego doskonały i wyjątkowo czysty dźwięk.

-------------------------------------------------------------------------

Misa ma przepiękny dźwięk, w którym poza tonem głównym słychać również tony dodatkowe i czuć głębokie wibracje.
Wspaniała do terapii, autoterapii, masażu, harmonizacji, podnoszenia wibracji pomieszczenia, oczyszczania pomieszczeń, strukturyzowania wody, uzdrawiania ciała, umysłu i ducha, a także jako wsparcie rozwoju duchowego.

CZAKRA PODSTAWY
Czakra przypisana do danego tonu w systemie himalajskim: I 

Czakra przypisana do danego tonu w systemie wedyjskim: IV 


Ton dominujący: F#

Wymiary: średnica ok. 21 cm, waga 1269g

Pochodzenie: Nepal 
Zdjęcie przedstawia typ misy, a nie dany egzemplarz. Jest to wyrób rękodzielniczy i dany egzemplarz może się różnić od powyższej specyfikacji i/lub zdjęcia.

Produkty powiązane