MG4 / Misa kuta, CZAKRA IV SERCA - GRAWEROWANA (Nepal) - 1060g Powiększ do pełnego rozmiaru

MG4 / Misa kuta, CZAKRA IV SERCA - GRAWEROWANA (Nepal) - 1060g

CZAKRA SERCA. Piękna, ozdobnie GRWAWEROWANA misa dźwiękowa, kuta ręcznie w Nepalu, ze stopu 6-8 metali (głównie miedź i cyna).
Czakra przypisana do danego tonu w systemie himalajskim: IV 
Czakra przypisana do danego tonu w systemie wedyjskim:  II

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

499,55 zł

Obniżka!

-3%

515,00 zł

Misy dźwiękowe (Singing Bowls; Śpiewające Misy) to wspaniałe narzędzie/instrument do pracy terapeutycznej, duchowej, muzycznej (muzyka wysokich wibracji).

Są one znane i używane na całym świecie przez terapeutów, nauczycieli jogi, muzyków i wszystkich tych, którzy pragną transformować siebie i swoją energię oraz ducha, poprzez niezwykłe, święte instrumenty, jakimi są misy.

Wszystkie misy jakie oferujemy, są ręcznie kute z nepalskich manufakturach, zgodnie z tradycyjnymi, starożytnymi liniami przekazu i według starych procedur rzemieślniczych. 
Misy są kute ręcznie (nie odlewane!) ze stopu kilku metali (bardzo często w trakcie pracy wykonywane są mantry). 


Podzieliliśmy misy według czakr, którym przyporządkowane są ich tony. System przyporządkowania wywodzi się z Nepalu i jest nieco odmienny od popularnego wedyjskiego (przyporządkowanie wedyjskie zostało podane również w opisie).
Każda sprzedawana misa zawiera dane dotyczące: przyporządkowania do czakry (wg systemu nepalskiego i wedyjskiego), wagi, średnicy górnej oraz DOMINUJĄCEGO TONU (wszystkie kute misy są wielotonowe).

-------------------------------------------------------------------------

Piękna, ozdobnie GRWAWEROWANA misa dźwiękowa, kuta ręcznie w Nepalu, ze stopu 6-8 metali (głównie miedź i cyna).

Grawer: Na brzegach misy umieszczone są mandale, a w nich pojedyncze sylaby tworzące mantrę współczucia OM MANI PADME HUM.
Na spodzie misy umieszczono mandalę z tybetańskim symbolem MATSYAYUGMA (SHENN-NYA) - Symbol Wyzwolenia i Harmonii. Pomaga on wyzwolić się od cierpień materialnego świata i osiągnąć harmonię w życiu duchowym i doczesnym, oznacza też płodność i harmonię w związkach. Przedstawia dwie złote ryby.

-------------------------------------------------------------------------

Misa ma przepiękny dźwięk, w którym poza tonem głównym słychać również tony dodatkowe i czuć głębokie wibracje.
Wspaniała do terapii, autoterapii, masażu, harmonizacji, podnoszenia wibracji pomieszczenia, oczyszczania pomieszczeń, strukturyzowania wody, uzdrawiania ciała, umysłu i ducha, a także jako wsparcie rozwoju duchowego.


CZAKRA SERCA
Czakra przypisana do danego tonu w systemie himalajskim: IV 

Czakra przypisana do danego tonu w systemie wedyjskim:  II

Ton dominujący: D
Wymiary: średnica ok. 20,5cm, waga 1060g

Pochodzenie: Nepal 

Produkty powiązane