Misa kuta, CZAKRA V GARDŁA (Nepal) - 1623g Powiększ do pełnego rozmiaru

Misa kuta, CZAKRA V GARDŁA (Nepal) - 1623g

CZAKRA GARDŁA. Misa dźwiękowa kuta ręcznie w Nepalu ze stopu 6-8 metali (głównie miedź i cyna).

Więcej szczegółów

Misy dźwiękowe są wykorzystywane przez terapeutów, nauczycieli jogi, muzyków i wszystkich tych, którzy pragną przemienić swoje życie doświadczając subtelnego, a zarazem majestatycznego porządku Wszechświata wraz ze wszystkimi jego prawami.

Oferowane przez nas misy pochodzą z manufaktury Shanta Ratna Shakya, wybitnego nepalskiego uzdrowiciela, terapeuty i muzyka, który przejął wiedzę o misach dźwiękowych od swego ojca Late Kul Ratna Shakya, w tradycyjnej, starożytnej linii przekazu. 
Misy są kute ręcznie (nie odlewane!) ze stopu kilku metali (bardzo często w trakcie pracy wykonywane są mantry), a potem bardzo starannie selekcjonowane przed dostarczeniem do Polski. 


Podzieliliśmy misy według czakr, którym przyporządkowane są ich tony. System przyporządkowania wywodzi się z Nepalu i jest nieco odmienny od popularnego wedyjskiego (przyporządkowanie wedyjskie zostało podane również w opisie).
Każda sprzedawana misa zawiera dane spektrografii (ilość Hz, dokładny ton). Jeśli szukasz misy o konkretnym tonie - skontaktuj się z nami, postaramy się przygotować dla Ciebie misę na zamówienie. 

-------------------------------------------------------------------------

Misa dźwiękowa kuta ręcznie w Nepalu ze stopu 6-8 metali (głównie miedź i cyna).
Przepiękny dźwięk, w którym poza tonem głównym słychać również tony dodatkowe i czuć głębokie wibracje.
Wspaniała do terapii, autoterapii, masażu, harmonizacji, podnoszenia wibracji pomieszczenia, oczyszczania pomieszczeń, uzdrawiania ciała, umysłu i ducha, a także jako wsparcie rozwoju duchowego.

Czakra przypisana do danego tonu w systemie himalajskim: V
Czakra przypisana do danego tonu w systemie wedyjskim: VI 

Ton: A#2 (115 Hz)
Wymiary: średnica ok. 22 cm, waga 1623g

Pochodzenie: Nepal (ręcznie kute)
Zdjęcie przedstawia typ misy, a nie dany egzemplarz. Jest to wyrób rękodzielniczy i dany egzemplarz może się różnić od powyższej specyfikacji i/lub zdjęcia.

Produkty powiązane