Mydło HIMALAJSKA SÓL KRYSTALICZNA - himalajskie, ręcznie robione (100g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Mydło HIMALAJSKA SÓL KRYSTALICZNA - himalajskie, ręcznie robione (100g)

Mydło "Crystal Salt" - Sól Krystaliczna (himalajska). Aromat: energetyzujące, relaksujące i wygładzające.
Himalajskie mydło, ręcznie robione, wolne od dodatków chemicznych i tłuszczy zwierzęcych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

20,90 zł

Mydło wykonane ręcznie, z najwyższej jakości naturalnych składników himalajskich. 
Wolne od tłuszczy zwierzęcych, SLS i SLES i szkodliwych detergentów. Nie testowane na zwierzętach!

Mydło Sól Krystaliczna (himalajska) jest wyrabiane ręcznie w Nepalu. Pakowane w ręcznie robiony i drukowany papier lokta. Idealne dla każdego rodzaju skóry. Energetyzujące, relaksujące i wygładzające.

Mydła Sól Krystaliczna (himalajska) są przygotowywane wg tradycyjnej, nepalskiej metody wyrobu mydła. Obok himalajskiej soli krystalicznej, dodane są najwyższej jakości biodegradowalne składniki, które w himalajskiej tradycji są używane w celu pielęgnacji włosów i skóry od wielu pokoleń.

Himalajska sól krystaliczna jest jedną z najczystszych soli dostępnych na kuli ziemskiej. Zawiera 84 różne pierwiastki i elementy śladowe, które znajdują się w naszych organizmach i są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ciała człowieka. Mydło Crystal Salt jest korzystne dla różnych schorzeń skórnych. Pomaga bezpiecznie utrzymać skórę z dala od brudu i zanieczyszczeń. Regularne stosowanie mydła rewitalizuje i ochrania komórki skóry od starzenia się jednocześnie utrzymując gładkość skóry.

Z uwagi na rękodzielniczy charakter produktu, mydła Sól Krystaliczna mają chropowatą teksturę. 


Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego. 
Skład: olejek kokosowy, olejek rycynowy, masło z drzewa Phulwara, olejek z amalaki (liściokwiatu garbnikowego), olejek sezamowy, olejek słonecznikowy, olejek z miodły indyjskiej, gliceryna, soapnut (orzechy piorące Sapindus), himalajska sól krystaliczna, olejek citronella.

Producent: BOUNTY HIMALAYA

Waga: 100g

Produkty powiązane