Mydło Naturalne Roślinne - DELFIN, VEGE (200g) - POLSKIE, najwyższa jakość! Powiększ do pełnego rozmiaru

Mydło Naturalne Roślinne - DELFIN, VEGE (200g) - POLSKIE, najwyższa jakość!

NATURALNE MYDŁO DELFIN VEGE, "POWRÓT DO NATURY"
Jedno z niewielu w Polsce, naturalne szare mydło, wyprodukowane na bazie naturalnych surowców roślinnych - mieszanki olejów palmowych z upraw RSPO.
BEZ konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych. 

Więcej szczegółów

NATURALNE MYDŁO DELFIN VEGE, "POWRÓT DO NATURY"

Mydło „DELFIN vege”, to całkowicie roślinne, naturalne szare mydło, do wszechstronnego stosowania w gospodarstwach domowych. 
Jedno z niewielu w Polsce, naturalne szare mydło, wyprodukowane na bazie naturalnych surowców roślinnych - mieszanki olejów palmowych z upraw RSPO.

Jest to produkt hipoalergiczny, o łagodnej lekkiej formule, zalecany do prania, a także do codziennej higieny całego ciała, również wrażliwej skóry rąk i twarzy, ze skłonnością do alergii i podrażnień. 
Nie pozostawia osadu, doskonale się pieni. 


Mydło produkowane według tradycyjnej receptury z roślinnych, naturalnych surowców najwyższej jakości. 
Idealne do codziennej pielęgnacji skóry, zalecane również dla skóry wrażliwej oraz dla osób ze skłonnością do alergii skórnych.
Doskonałe również do prania. 
 

Wyprodukowane na bazie naturalnych surowców. Delikatnie myje i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień. 
Jest wysoko wydajne – zawartość substancji zmydlających sięga 80%.
Mydło przebadane dermatologicznie. Nie zawiera dodatków chemicznych: konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy, syntetycznych detergentów.
Posiada naturalny kremowy kolor i neutralny, delikatny zapach mydlany.


SPOSÓB UŻYCIA: Namydlić całe ciało i powolnymi, ruchami masować powierzchnię skóry, aby aktywne składniki zaczęły przez nią przenikać w głąb ciała. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą.


Polska Mydlarnia "Powrót do Natury" jest niepowtarzalna - produkuje naturalne mydła w oparciu o dawną, tradycyjną technologię sięgającą XIX wieku, na parku maszynowym z drugiej połowy XX wieku. Technologia ta oraz staranność i uczciwość w produkcji, a także wytwarzanie na własne potrzeby bazy wszystkich mydeł, gwarantują otrzymanie mydeł o najwyższych parametrach jakościowych. 
FIRMA NIE STOSUJE: konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych.

Filozofia firmy: "produkujemy mydła z tłuszczów roślinnych o wysokiej jakości spożywczej; stosujemy  szlachetne i naturalne dodatki; para technologiczna uzyskiwana jest ze spalania drewna w kotle parowym; nasze mydła napełniamy miłością i intencją, aby służyły każdemu jak najlepiej; zakład produkcyjny znajduje się na czakramie Ziemi; w procesie warzenia mydła używamy naturalnej soli z Kłodawy i wody strukturyzowanej."



Skład/Ingredients INCI: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide.

W trakcie używania mydła mogą pojawić się pęknięcia jego powierzchni, co jest zjawiskiem normalnym dla naturalnych mydeł.


Waga: 200g
Producent: Mydlarnia "Powrót do Natury", Polska

Produkty powiązane