Mydło Naturalne - BURSZTYN (100g) - POLSKIE, najwyższa jakość! Powiększ do pełnego rozmiaru

Mydło Naturalne - BURSZTYN (100g) - POLSKIE, najwyższa jakość!

NATURALNE MYDŁO BURSZTYNOWE, "POWRÓT DO NATURY"
Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla.
BEZ konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych. 

Więcej szczegółów

NATURALNE MYDŁO BURSZTYNOWE, "POWRÓT DO NATURY"

Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla.

Już przed wiekami znano właściwości bursztynu - wiedziano, że bursztyn jest nie tylko wspaniałą oprawą naszej urody, ale pielęgnuje i odżywia skórę. Pobudza również metabolizm skóry, widocznie poprawia stan nawet bardzo zmęczonej cery.

Po użyciu mydła zawierającego bursztyn skóra staje się jędrna, elastycznie napięta i wygląda młodo i świeżo.
Mydełko myje i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień. Zawarte w mydle drobiny bursztynu posiadają właściwości lecznicze i lekko pilingujące.


Mydło produkowane jest z mieszanki olejów: palmowego i rzepakowego, według tradycyjnej receptury z roślinnych, naturalnych surowców najwyższej jakości.
Idealne do codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie skóry suchej lub szarej, zmęczonej.
Wyprodukowane na bazie naturalnych surowców. Myje i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień.
Mydło przebadane dermatologicznie. Nie zawiera dodatków chemicznych: konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy, syntetycznych detergentów.
Zawiera naturalny bursztyn, dlatego posiada lekkie właściwości pilingujące.
Zawiera kompozycję zapachową marki "Bamer" (zapach prawdziwego mydła).


SPOSÓB UŻYCIA: Namydlić całe ciało i powolnymi, ruchami masować powierzchnię skóry, aby aktywne składniki zaczęły przez nią przenikać w głąb ciała. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą.


Polska Mydlarnia "Powrót do Natury" jest niepowtarzalna - produkuje naturalne mydła w oparciu o dawną, tradycyjną technologię sięgającą XIX wieku, na parku maszynowym z drugiej połowy XX wieku. Technologia ta oraz staranność i uczciwość w produkcji, a także wytwarzanie na własne potrzeby bazy wszystkich mydeł, gwarantują otrzymanie mydeł o najwyższych parametrach jakościowych. 
FIRMA NIE STOSUJE: konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych.

Filozofia firmy: "produkujemy mydła z tłuszczów roślinnych o wysokiej jakości spożywczej; stosujemy  szlachetne i naturalne dodatki; para technologiczna uzyskiwana jest ze spalania drewna w kotle parowym; nasze mydła napełniamy miłością i intencją, aby służyły każdemu jak najlepiej; zakład produkcyjny znajduje się na czakramie Ziemi; w procesie warzenia mydła używamy naturalnej soli z Kłodawy i wody strukturyzowanej."


Skład/Ingredients INCI: Sodium Palmate, Sodium Palm,Kernelate, Aqua, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide, Peat, Mica, CI 77491, CI 77266,Parfum, Limonene, Linalool.

W trakcie używania mydła mogą pojawić się pęknięcia jego powierzchni, co jest zjawiskiem normalnym dla naturalnych mydeł.


Waga: 100g
Producent: Mydlarnia "Powrót do Natury", Polska

Produkty powiązane