Mydło Naturalne - ZŁOTO MONOJONOWE (100g) - POLSKIE, najwyższa jakość! Powiększ do pełnego rozmiaru

Mydło Naturalne - ZŁOTO MONOJONOWE (100g) - POLSKIE, najwyższa jakość!

NATURALNE MYDŁO ZE ZŁOTEM MONOJONOWYM, "POWRÓT DO NATURY"
Złoto doskonale nawilża skórę, poprawia jej zdolności regeneracyjne oraz spowalnia procesy starzenia. Jest również najlepszym przekaźnikiem energii, regeneruje DNA, wspomaga powstawanie kolagenu i innych komórek ciała. 
BEZ konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych. 

Więcej szczegółów

NATURALNE MYDŁO ZE ZŁOTEM MONOJONOWYM, "POWRÓT DO NATURY"

W badaniach doświadczalnych wykazano, że złoto doskonale nawilża skórę, poprawia jej zdolności regeneracyjne oraz spowalnia procesy starzenia.
Preparaty ze złotem opóźniają procesy tworzenia się zmarszczek, a także posiadają, podobnie jak srebro, przeciwzapalne i bakteriobójcze właściwości. Złoto w organizmie człowieka jest również najlepszym przekaźnikiem energii, regeneruje DNA, wspomaga powstawanie kolagenu i innych komórek ciała.
Monojonowa postać złota, z uwagi na wielkość cząsteczki – 0,2 nm jest szczególnie łatwo wchłaniana przez tkanki organizmu, dużo lepiej niż złoto koloidalne, a nawet nanozłoto.


Mydło produkowane według tradycyjnej receptury z roślinnych, naturalnych surowców najwyższej jakości.
Idealne do mycia i pielęgnacji całego ciała, posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Doskonałe dla skóry z oznakami starzenia.
Delikatnie myje i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień.
Mydło przebadane dermatologicznie. Nie zawiera dodatków chemicznych: konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy, syntetycznych detergentów.
Posiada naturalny mydlany zapach.


SPOSÓB UŻYCIA: Namydlić całe ciało i powolnymi, ruchami masować powierzchnię skóry, aby aktywne składniki zaczęły przez nią przenikać w głąb ciała. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą.


Polska Mydlarnia "Powrót do Natury" jest niepowtarzalna - produkuje naturalne mydła w oparciu o dawną, tradycyjną technologię sięgającą XIX wieku, na parku maszynowym z drugiej połowy XX wieku. Technologia ta oraz staranność i uczciwość w produkcji, a także wytwarzanie na własne potrzeby bazy wszystkich mydeł, gwarantują otrzymanie mydeł o najwyższych parametrach jakościowych. 
FIRMA NIE STOSUJE: konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych.

Filozofia firmy: "produkujemy mydła z tłuszczów roślinnych o wysokiej jakości spożywczej; stosujemy  szlachetne i naturalne dodatki; para technologiczna uzyskiwana jest ze spalania drewna w kotle parowym; nasze mydła napełniamy miłością i intencją, aby służyły każdemu jak najlepiej; zakład produkcyjny znajduje się na czakramie Ziemi; w procesie warzenia mydła używamy naturalnej soli z Kłodawy i wody strukturyzowanej."Skład/Ingredients INCI: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide, Gold

W trakcie używania mydła mogą pojawić się pęknięcia jego powierzchni, co jest zjawiskiem normalnym dla naturalnych mydeł.


Waga: 100g
Producent: Mydlarnia "Powrót do Natury", Polska

Produkty powiązane