Naszyjnik RUNICZNY - GEBO, ręcznie robiony Powiększ do pełnego rozmiaru

Naszyjnik RUNICZNY - GEBO, ręcznie robiony

GEBO - Talizman "Dar Miłości". Wykonany ręcznie przez polską, magiczną artystkę, wisior z metalu. Gebo jest runą miłości i związków. Dba o równą i nieustanną "wymianę" w relacjach między ludzkich, co sprzyja pogłębieniu uczuć i umocnieniu więzi. Gebo jest też runą szczęścia.

 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

28,00 zł

Obniżka!

-20%

35,00 zł

Wykonany ręcznie przez polską, magiczną artystkę, wisior z metalu. Posiada oczko z piękną, ozdobną Runą Gebo, wplecioną w kwiaty. Talizman "Dar Miłości".
 

Gebo jest runą miłości i związków. Dba o równą i nieustanną "wymianę" w relacjach między ludzkich, co sprzyja pogłębieniu uczuć i umocnieniu więzi. Przyciąga i ochrania miłość; Pomaga osiągnąć spełnienie w życiu seksualnym.
Chroni przed wykorzystywaniem. Uczy też, jak przyjmować dary od losu i ludzi.

Gebo jest też runą szczęścia. Często wiesza się ją małym dzieciom na szyi, lub kładzie do kołyski. Dorosłym, oczywiście, też przynosi szczęście.

Runą Gebo możesz wyrównywać zachwiane stany emocjonalne i przywrócić im równowagę i harmonię. Możemy też wykorzystać ją do połączenia dwojga ludzi (mężczyzny i kobiety – osoby o przeciwnych polaryzacjach).
Motto pasujące do tej runy: „Mając obdarzaj. Obdarzając otrzymasz. Byś zawsze był kochany. Byś zawsze kochał”. Równowaga, o której mówi runa Gebo, to równowaga w dawaniu i braniu we wszystkich przejawach życia. Bądźmy sami w równowadze, wtedy nasze związki z innymi też będą harmonijne.Autorka biżuterii runicznej: 
Lena - od 15 lat pracuje z energią Run. Według niej, w Runach jest "coś zupełnie magicznego i nie z tego świata". Dlatego też, kiedy zaczyna z nimi pracować, z automatu zmienia stan świadomości na odmienny, podnosząć swoje wibracje. Kiedy przygotowuje grafikę, dba o to, aby żeby całość kompozycji przekazywała tę niezwykłą energię.

 

Wzór i wymary:
Wzór:
Runa Gebo, wpleciona w kwiaty. Grafika 3D.

Wymiary - Wisior
- materiał: stop cynku
- długość: 40mm
- szerokość: 28mm
- kaboszon: szkło
Wymiary - Łańcuszek
- materiał: żelazo
- długość: około 45cm

Produkty powiązane