Naszyjnik RUNICZNY - WUNJO, ręcznie robiony Powiększ do pełnego rozmiaru

Naszyjnik RUNICZNY - WUNJO, ręcznie robiony

WUNJO - Talizman "Szczęście i Radość". Wykonany ręcznie przez polską, magiczną artystkę, wisior z metalu. Wunjo oznacza rozkosz i radość. Jej energia hormonizuje i tworzy pokój. To najlepszy runiczny „antydepresant”. Jeśli czujesz się nieszczęśliwy lub osamotniony, borykasz się z depresją - skorzystaj z pozytywnej energii Runy Wunjo.

 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

28,00 zł

Obniżka!

-20%

35,00 zł

Wykonany ręcznie przez polską, magiczną artystkę, wisior z metalu. Posiada oczko z piękną, ozdobną Runą Wunjo, wpisaną w lawendę i trawy. Talizman "Szczęście i Radość".

Wunjo oznacza rozkosz i radość. Jej energia hormonizuje i tworzy pokój. To najlepszy runiczny „antydepresant”. Jeśli czujesz się nieszczęśliwy lub osamotniony, borykasz się z depresją - skorzystaj z pozytywnej energii Runy Wunjo.
Medytując z runą Wunjo, nastaw się na odbiór wibracji śmiechu i radości, a w twoje życie wkroczy optymizm i uzdrowienie. Runa związana z czasem radości, przyjemności, a także przyjaźnią (szczerymi, zaufanymi przyjaciółmi).

Kształt Wunjo przypomina sztandar i to też utożsamia naszą małą ojczyznę, prawdziwy dom. Miejsce, w którym czujesz się bezpiecznie i komfortowo. W którym jesteś szczęśliwy. Który tworzysz z bliskimi Ci ludźmi.
Wunjo harmonizuje zróżnicowane energie danej społeczności (rodziny, przyjaciół). Daje pokój. Łagodzi kłótnie i waśnie.

Graficzny znak runy Wunjo emanuje energią radości, dobrze wpływa na układ odpornościowy, leczy problemy skórne, dobrze działa przeciw depresji i smutkowi, pomaga zrealizować marzenia, uzupełnia energię w czakrze gardła.


Autorka biżuterii runicznej: 
Lena - od 15 lat pracuje z energią Run. Według niej, w Runach jest "coś zupełnie magicznego i nie z tego świata". Dlatego też, kiedy zaczyna z nimi pracować, z automatu zmienia stan świadomości na odmienny, podnosząć swoje wibracje. Kiedy przygotowuje grafikę, dba o to, aby żeby całość kompozycji przekazywała tę niezwykłą energię.

 

Wzór i wymary:
Wzór:
Runa Wunjo, wpisana lawendę i trawy. Grafika 3D.

Wymiary - Wisior
- materiał: stop cynku
- długość: 40mm
- szerokość: 28mm
- kaboszon: szkło
Wymiary - Łańcuszek
- materiał: żelazo
- długość: około 45cm

Produkty powiązane