Naszyjnik CZAKRY - DRZEWO ŻYCIA Powiększ do pełnego rozmiaru

Naszyjnik CZAKRY - DRZEWO ŻYCIA

Naszyjnik z wykonanym ręcznie wisiorkiem z delikatnych splotów posrebrzanego metalu. 
Przedstawia Drzewo Życia, w którego liście wplecione zostały minerały przyporządkowane czakrom.
Wisiorek z Drzewem Życia zawieszony jest na czarnej krótkiej tasiemce, której długość jest dopasowana tak, aby wisior był widoczny na szyi.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

31,00 zł

Naszyjnik z wykonanym ręcznie wisiorkiem z delikatnych splotów posrebrzanego metalu.
Przedstawia Drzewo Życia, w którego liście wplecione zostały minerały przyporządkowane czakrom.
Wisiorek z Drzewem Życia zawieszony jest na czarnej krótkiej tasiemce, której długość jest dopasowana tak, aby wisior był widoczny na szyi.

W połączeniu, kamienie te będą współpracować, aby pomóc oczyścić, wyrównać i zrównoważyć centra energetyczne
Ten naszyjnik to idealny prezent dla siebie lub kogoś, kto szuka narzędzia, które pomoże wprowadzić równowagę, balans w życiu.

Minerały użyte w wisiorku, przyporządkowane czakrom:

Jaspis czerwony - czakra podstawy (poczucie bezpieczeństwa, zaradność życiowa, dobrobyt). tworzy silną więź z ziemią i jest bardzo pomocny dla równowagi emocjonalnej i duchowej oraz uziemienia. Wspiera również instynkt przetrwania, osobistą Moc, siłę. Sprzyja realistycznemu myśleniu, zapewnia lepszy wgląd w problemy i pomaga je rozwiązać. Jaspis czerwony zwiększa siłę życiową (pranę) i stabilizuje aurę, gdyż tworzy lepszy przepływ energii w polu energetycznym człowieka.

Karneol - czakra krzyżowa (relacje partnerskie, potencja, spełnianie pragnień, kreatywność). Wspaniale otwiera czakry. Zapobiega wszelakim infekcjom i zakażeniom, wzmacniająco oddziałując na nasz układ odpornościowy. Sprzyja koncentracji, „zakotwicza” energię, wzmacnia witalność, zwiększa nasz twórczy potencjał. Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm.

Cytryn - czakra splotu słonecznego (relacje społeczne, dostatek, harmonia emocjonalna). Poprawia system krążenia, pracę gruczołów limfatycznych, nerek, moczowodu, komórek mózgowych oraz przemianę materii. Pomaga usuwać zatrucia krwi. Dodaje pewności siebie, otwiera na głos intuicji.

Awenturyn - czakra serca (współodczuwanie, harmonia, tolerancja, witalność serca) - przyciąga do właściciela bogactwo, szczęście i obfitość. Zwalcza zmęczenie i poprawia nastrój. Wzmaga kreatywność, motywację, harmonizuje. Poprawia stan mięśni, płuc, serca, układu moczowo-płciowego. 
Minerał ten związany jest z czakrą serca i ma szczególnie dobroczynny wpływ na nasze serce fizyczne (uzdrawia je).

Lapis Lazuli - czakra gardła (wyrażanie siebie, podpowiedzi od losu, mądrość)Wzmacnia siłę woli, inspiruje, znacznie poprawia koncentrację i jasność myślenia. Przynosi szczęście, dobry humor i radość. Oddziałuje na czakrę gardła i trzeciego oka, ułatwiając wypowiadanie myśli, dzięki tej właściwości jest nazywany kamieniem przyjaźni. 

Ametyst - czakra Trzeciego oka (intelekt, koncentracja, medytacja, spokój). Jego energia może obudzić zdolności parapsychiczne, łączy z wyższymi poziomami egzystencji i Przewodnikami Duchowymi, wspomaga oczyszczanie aury i umysłu z negatywnych energii.

Kryształ górski - czakra korony (duchowość, rozwój, intuicja). Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.

 

Średnica wisiorka: 3 cm
Długość tasiemki: 14 cm + 5 cm łancuszka

Produkty powiązane