Naszyjnik z GRANATU (szlifowane bryły) Powiększ do pełnego rozmiaru

Naszyjnik z GRANATU (szlifowane bryły)

Naszyjnik wykonany z PRAWDZIWEGO GRANATU, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. Średniej wielkości, wyrazista kolia.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

46,00 zł

Naszyjnik wykonany z PRAWDZIWEGO GRANATU, w postaci lekko szlifowanych, spłaszczonych bryłek. Kamienie nanizane na ozdobny brązowy sznurek, bryłki rozdzielone supełkiem.
Ciekawa, wyrazista kolia.


Granat - jego kolor daje siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Może być stosowany jako talizman ochronny - zabezpiecza właściciela przed złem i klęską.  Silny kamień ochronny.
Granat to kamień czystości i prawdy oraz miłości i współczucia. Wspomaga rozwój wyobraźni i wizualizacji. Kamień ten wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej.

Chroni przed chorobami serca, skóry, walczy ze stanami zapalnymi. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. Wspomaga czakrę podstawy.

 

Wymiary: długość naszyjnika ok. 51cm; wielkość naturalnych bryłek ok. 1-2cm.
Kamienie nanizane na ozdobny brązowy sznurek, bryłki rozdzielone supełkiem.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane