Naszyjnik z AGATU-KARNEOLU (szlifowane bryły) Powiększ do pełnego rozmiaru

Naszyjnik z AGATU-KARNEOLU (szlifowane bryły)

Naszyjnik wykonany z agatu-karneolu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. Średniej wielkości, wyrazista kolia.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

35,90 zł

Naszyjnik wykonany z agatu-karneolu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. Kamienie nanizane na ozdobny brązowy sznurek, bryłki rozdzielone supełkiem.
Średniej wielkości, wyrazista kolia.

Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu. Zapewnia spotkania i kontakty z przyjaznymi osobami w życiu codziennym. 
Już w starożytnym Egipcie przypisywano agatom moc nadprzyrodzoną. Traktowano je jako amulety chroniące właściciela przed troskami, wierzono, że przynoszą bogactwo i sławę.

Karneol wspaniale otwiera czakry. Pomaga zrozumieć własne cykle biologiczne i naturalne rytmy naszego ciała. Zapobiega wszelakim infekcjom i zakażeniom, wzmacniająco oddziałując na układ odpornościowy. 
Sprzyja koncentracji, „zakotwicza” energię, wzmacnia witalność, zwiększa twórczy potencjał. 
Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. 
Co jest jedną z cenniejszych cech tego kamienia: łączy ciało z duszą, wprowadza w ten sposób równowagę pomiędzy tym co duchowe, a tym co materialne. Jest on szczególnie polecany osobom, które poszukują partnera – pomaga odnaleźć prawdziwą miłość. Wzmacnia kreatywność, witalizuje, jest minerałem ochronnym. 


Wymiary: długość naszyjnika ok. 49cm; wielkość naturalnych bryłek ok. 1,1cm. 
Kamienie nanizane na ozdobny brązowy sznurek, bryłki rozdzielone supełkiem.

Produkty powiązane